Nuotr.: KKF-Scanpix
Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Antrą kartą per tris dienas Kauno „Žalgirio“ (8-7) krepšininkams krepšys atrodė platus kaip vandenynas. Šį kartą puikus pataikymas buvo vainikuotas pakartojus didžiausios pergalės klubo istorijoje rekordą.

Martino Schillerio auklėtiniai ketvirtadienį name 99:62 (24:7, 27:24, 30:16, 18:15) sumindė Stambulo „Fenerbahče“ (5-10) ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

Iki šiol „Žalgirio“ didžiausia visų laikų pergalė buvo 37 taškų persvara pasiektas laimėjimas prieš Vitorijos „Baskonia“ (82:45, 2012 m. lapkričio 23 d.).

2017-11-09

Antradienį į „Baskonia“ krepšį įskraidinę 18 tritaškių, šį kartą kauniečiai pataikė 16, o taiklūs iš toli buvo 8 skirtingi krepšininkai.

Nigelas Hayesas ir Artūras Milaknis susmeigė po 3 tolimus metimus, Thomasas Walkupas, Lukas Lekavičius, Rokas Jokubaitis ir Marius Grigonis – po 2.

Edgaro Ulanovo sugrįžimas į „Žalgirio“ areną apkarto ir asmeniškai: per 12 minučių iš žaidimo jis pataikė tik vieną metimą iš trijų, prametė baudą, 3 kartus suklydo ir surinko –4 naudingumo balus.

Marekas Blaževičius rungtynių pabaigoje turėjo progą pelnyti 100-ąjį tašką, bet pataikė tik vieną baudą iš dviejų (99:62).

Šanso taip pat sulaukęs Karolis Lukošiūnas per 6 minutes įsmeigė vieną tritaškį iš trijų.

„Fenerbahče“ pastaruosius du susitikimus rungtyniavo be susižeidusio pagrindinio centro Jano Vesely. Stambulo komandai tai buvo šeštoji nesėkmė per paskutiniąsias septynerias rungtynes.

Nuo pirmos iki paskutinės minutės pirmavęs „Žalgiris“ jau dvikovos pradžioje pasiuntė varžovus į nokdauną – nors iš pirmų penkių tritaškių pataikė tik vieną, kauniečiai 7-ąją mačo minutę pirmavo 17:2.

Aštuoni skirtingi žalgiriečiai pelnė taškus pirmajame kėlinyje, o apskritai pasižymėjo visi 12 aikštėje pasirodę krepšininkai.

Rezultatyviausias (18 taškų) ir naudingiausias (27 balai) asmenines sezono rungtynes sužaidęs Augustine'as Rubitas antrajame kėlinyje pelnė du taškus su pražanga ir kauniečiai triuškino varžovus 40:13.

37 taškų persvara ketvirtajame kėlinyje buvo didžiausia, kurią pavyko pasiekti žalgiriečiams.

„Žalgiris“: Augustine'as Rubitas 18, Marius Grigonis 12 (7 rez. perd.), Nigelas Hayesas (7 atk. kam.), Artūras Milaknis ir Martinas Gebenas – po 11.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 14, Jarellas Eddie 12, Dyshawnas Pierre'as 10.

eh
Pas Mareką maitėsi didžiulis noras pasižymėti. Bandė griebt kiekvieną kamuolį, iki to, kad su Hayes dėl vieno praktiškai susipešė :D Bandė išbėgt į greitą, kad taškų pasidaryt. Pet neatsargumą ir nekomandiškumą pora klaidų atėjo. Tiesiog aikštelėj reikia tas kelias min komandiškai sužaist. Mes kai jau tikrai turi savo progą. Būtent taip ir geriau atrodytum treneriui ir kitiems žiūrintiems scout\'ams ir t.t. Na, bet tokio jauno už tai negali kaltint. Energiją ir norą rodo. Faktas, kad gaus daug LKL žaist ir antram eurolygos rate, kai jau bus aiškūs skirtumai head-to-head tarp komandų, bus daugiau progų pasižaist. Kils :)
Vakariene
Pergales Aidas NBA palygimai M. Schilleriui ir M. Grigonio pastabos Marekui del Vakarienes
Zalgiris
Kosminis Pataikymas To Truko su Barca Zenit Milan isvykoje dar tiek daug nesumetam
2020-12-17
+4
Zalgiris
Tai Speju Caja Laboral 2012 Metais 37 taskais
2020-12-17
Grantas
Antanas lieka antanu. Patologinis ligonis cia jau neviena sezona cia yra pasityciojimo objektu, bet va kitas klausimas. Kur dingo alioalio kad paskutiniu metu taip nesidrasko del Jankuno bei Milaknio bei ju atlyginimu? Kur kasdieniai komentarai kaip Zalgiri visi daro be preziku? Isauso tiesos akimirka ar lochelis bijo apsitriochlinti lygioje vietoje?
2020-12-17
+3
lol
kas skaito bnews ir skaitė senais laikais k.net, tai antoška pamena dar ir prieš gerus 11-13 metų. Ten jau ir iš kartos į kartą galėjo pereiti :)
Klajoklis
kol ten kakashkinas vadas, reik vasturiju i Edgara ir Leo apkeisti, ar bent i kuri nors viena!!!
2020-12-17
pabaisa
kam reikalingi jie? asile tu..neismanai krepsnio nerasynek..nieko nereikia tobula!
2020-12-17
-1
Klajoklis
Zalgiris laimejo... valio... laukiam kitu rungtyniu!!!