Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Kauno „Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė triuškinama pergale prieš Stambulo „Fenerbahče“, o vyriausiasis treneris Martinas Schilleris džiaugėsi puikia rungtynių pradžia bei krepšininkų atsidavimu.

Fotogalerija

„Pirmasis kėlinys gynyboje buvo labai geras. Žinoma, tai nustatė toną. Antrąjį kėlinį vis tiek laimėjome, nors gynyba ir nebuvo tokia gera, tačiau laimėti ketvirtį buvo labai svarbu.

Paskui svarbiausios buvo pirmosios 2-3 minutės trečiajame kėlinyje. Agresyviai gynėmės ir, manau, kad vyrukai atliko puikų darbą. Jie spaudė, gynėsi ir puikiai judino kamuolį“, – po rungtynių komentavo Schilleris.

– Kaip dirbate treniruotėse ties kamuolio judėjimu ir progų sukūrimu?
– Pagrindinis dalykas – stengiamės sukurti erdvę ir pranašumą, per kurį stengiamės judinti kamuolį. Privalu sukurti pranašumą. Turime porą vyrukų, kurie tai gali padaryti, o paskui viską lemia gebėjimas atsidengti ir rasti laisvą žmogų. Tačiau pasakyti yra lengviau nei padaryti.

– Pastaruoju metu puikiai metate tritaškius. Kas tai lemia?
– Gerų metikų, sukurtų metimų pasirinkimas ir gero kamuolio judėjimo kombinacija. Puikiai pataikome, tačiau, lyginant su kitomis komandomis, nemetame daug. Vyrukai sunkiai dirba individualiai ir treneriai labai ties tuo koncentruojasi, todėl žaidėjai palankiai jaučiasi tokiose situacijose.

– Ar tikitės, kad iš toli daugiau mes tik Rubitas? Kokių rezervų dar turite ties tritaškio linija?
– Augustine‘as yra labai geras metikas iš vidutinės zonos ir tai darė visą savo karjerą. Todėl neversiu jo atakuoti tritaškių.

Manau, kad daugiau tritaškių galėtume atlikti greitajame puolime ir tikiu savo komanda. Prašome Jankūno ir Hayeso atakuoti iš toli, kai jie yra laisvi. Mums tai – labai svarbu. Galvoju, jog iš čia ir galėtume turėti dar daugiau tritaškių.

– Kaip paaiškintumėte pastaruoju metu pagerėjusią gynybą?
– Įdėtu darbu ir koncentracija. Jeigu norime eiti giliau, tikriausiai Nigelo žaidimas trečioje pozicijoje padeda, nes turime ūgio. Bet pirmiausia – koncentracija ir vyrukų įdedamas darbas.

Atrinkti (0) Visi (13)
Tritaskiai gerai,bet ir ginyba kokia zalgirio,visi pasiaukojanciai ginasi
2020-12-18
-3
Kas per klausymai
Kas per klausynmai apie tuyos palyginimus su NBA. As sakyciau kad man labiausiai panasu i 97 final1 Bulls - Jazz kai čikaga sutvarke juta ant pydiso taškų. Bet juk ten Juta, nesakys Šileris to :)
2020-12-18
+1
Zalgirio stiprybe
Kur Anksciau Buvo toks Pataikymas Kad bent Su Cska Real Tokiu pataikymu buvo galima Laimeti ir Gynybos Truko
2020-12-18
+1
pridurkai esat ir taskas
2020-12-18
+1
DedeZBoobe
Lietuviams fanams dar viena pamoka būt kantresniems ;) O spręst apie knygą iš viršelio iš vis vienas dažniausių įpročių. Shilleris ir visa komanda tildo visus kritikus, leiskit jai žaist, palaikykit ir išmokit pripažint, jog tiesiog esam stiprūs ir turim stiprią sistemą. Jau taip pabodo, tas ieškojimas priežasčių, kodėl tos komandos taip pralaimi, lyg koks looserių mentalitetas. Rytas, kad ir lavonas, bet vistiek 40 taškų. Panathinaikosas užtikrintai, su kuriuo vos vos Realas po 2 pratęsimų laimėjo, Baskonia iš vis geros formos 20 taškų ir bam Feneris 30 taškų. Ankstesnis Žalgiris pralaimėtų arba laimėtų vos vos dėl spaudimo Šaro esu įsitikinęs. O čia favoritu statusu lengvu rimtu ir su šypsenomis veide nušluojami varžovai Warriorsų stiliuku. Džiaukitės bl!!! Nes nemeluoju, prieš mirtį gailėsitės ,kad šią akimirką nesidžiaugėt! Su Žalgiriuku viskas yra tiesiog ledas.
2020-12-18
Ceponis
Zalgiris Palaidojo Lavonu Komanda 😃
2020-12-18
+1
smh
Gerai labai parodo tokios rungtynes ant kiek "pervertintas" yra ziurovu palaikymas krepsinyje. Krepsininkai susikoncentrave i savo darba ir jokio skirtumo ar sukauja ten alaus pripliumpe dedai ar visiska tyla.
2020-12-17
+1
Snarglena
Nu ne Pirėjuje, Belgrade ir Atėnuose būtų buve sunkiau su rėkaujančiais sirgaliais, taip pat gal būtu Žalgiris geriau sužaides prieš Real, CSKA ar Zenit prie daugiatūkstantinės minios.