Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Stephenas Curry vien per trečiąjį kėlinį surinko 16 taškų, o „Golden State Warriors“ NBA ikisezoninėse rungtynėse svečiuose 113:105 (29:29, 36:33, 27:19, 21:24) įveikė Sakramento „Kings“.

Gimimo vieta: Los Andželas, JAV

Curry per 29 minutes pelnė 29 taškus (3/10 dvit., 6/13 trit., 5/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po galingo trečiojo kėlinio Curry prisėdo ant suolo ir daugiau rungtynėse nežaidė.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 17, Hassanas Whiteside'as 12 (9 atk. kam.), Buddy Hieldas 11, Nemanja Bjelica 10 (8 atk. kam.), Glennas Robinsonas 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (6/13 trit., 6 atk. kam.), Kelly Oubre 22 (4/6 dvit., 4/6 trit.), Andrew Wigginsas 19, Jordanas Poole'as 11.

Kitose rungtynėse pergalę šventė Hjustono „Rockets“ su itin universaliai žaidusiu Jamesu Hardenu. „Rockets“ namuose 128:106 (33:20, 27:25, 38:23, 30:38) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“.

Nugalėtojams Hardenas per 27 minutes pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai žaidė Christianas Woodas. Centras per 24 minutes įmetė 27 taškus (8/12 dvit., 2/6 trit., 5/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių.

„Rockets“ vertėsi be Johno Wallo, DeMarcuso Cousinso ir Geraldo Greeno.

„Rockets“: Christianas Woodas 27 (10 atk. kam.), Ericas Gordonas 23 (5/5 dvit.), Jamesas Hardenas 20 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Bruno Caboclo 12, Danuelis House'as 9.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 21 (11/11 baudų), Devinas Vassellis 18, Dejounte Murray 17 (10 atk. kam.), Patty Millsas 16, Rudy Gay 12.