Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Universaliai rungtyniavęs Donatas Motiejūnas vedė Sindziango „Flying Tigers“ (14-6) į pergalę Kinijos pirmenybėse.

Ketvirtajame kėlinyje dominavusi „Flyging Tigers“ savo aikštėje 107:92 (22:23, 28:28, 29:33, 28:8) įveikė Sičuano „Blue Whales“ (10-8) ir reabilitavosi po pralaimėjimo paskutiniame mače.

Lietuvis per 21 minutę įmetė 27 taškus (12/17 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir blokavo 1 metimą.

Sindziango komandai tai buvo penktoji pergalė per paskutiniąsias šešerias rungtynes,

„Flying Tigers“: Donatas Motiejūnas 27 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), Zhou Qi 25 (9 atk. kam.), Tangas Caiyu ir Liu Lipengas – po 11.

„Blue Whales“: Marcusas Georgesas-Huntas 30, Zhu Songwei 18, Hamedas Haddadi 11 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Li Honghanas 10.