Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Eurolygoje dominuojantį žygį tęsianti Maskvos CSKA (12-3) iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

20
32
7
4

Dimitrio Itoudžio vadovaujama komanda savo aikštėje 83:65 (24:17, 21:14, 21:18, 17:16) susitvarkė su Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-5).

Puikiai pasirodęs Mike'as Jamesas nugalėtojams surinko 20 taškų (6/10 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius bei 32 naudingumo balus.

Tuo metu Gudaitis rungtyniavo blankiai – per 18 minučių realizavo vienintelį dvitaškį ir įmetė 2 taškus, sugriebė 2 kamuolius ir užfiksavo 3 naudingumo balus.

CSKA į priekį nurūko prieš ilgąją pertrauką, kada antrojo kėlinio viduryje komandas teskyrė du taškai – 32:30. Tuomet šeimininkai spurtavo 13:1 ir po Jameso tritaškio Itoudžio kariauna buvo priekyje 45:31.

„Zenit“ trečiojo ketvirčio pradžioje pavyko priartėti iki 44:51, bet maskviečiai tuoj pat atsakė atkarpa 7:0 ir išlaikė kontrolę savo rankose – 58:44.

Galingai besigrūmusio Nikola Milutinovo sąskaitoje – dvigubas dublis: 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Darrunas Hilliardas ir Nikola Milutinovas (13 atk. kam.) – po 13, Willas Clyburnas 11, Tornikė Šengelija 10.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 14, K.C. Riversas ir Alexas Poythressas – po 12, Willas Thomasas 11.