Nuotr.: imago images/kolbert-press-Scanpix
Nuotr. imago images/kolbert-press-Scanpix

Jordano Loydo vedama Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-10) dramatiškai nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų seriją.

15
18
67%
6/9
2

Amerikietis buvusiai savo komandai Valensijos „Basket“ (9-6) sumetė 20 taškų, o Saša Obradovičiaus treniruojama ekipa savo aikštėje laimėjo 76:73 (20:22, 25:14, 12:21, 19:16).

Serbijos klubas laimėjo po penkių nesėkmių iš eilės. Apskritai tai buvo tik trečioji „Crvena Zvezda“ pergalė per pastarąsias 11 rungtynių.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Dejanas Davidovacas įmetė dvitaškį besibaigiant atakai skirtam laikui ir padidino Belgrado ekipos pranašumą iki 76:71.

Po minutės pertraukėlės Bojanas Dubljevičius prametė iš toli, bet kamuolį puolime atkovojęs Louisas Labeyrie išprovokavo pražangą ir realizavo baudas – 73:76.

Kitoje atakoje Branko Lažičius netaikliai atakavo krepšį iš tritaškio zonos, Davidovacas sugriebė kamuolį po varžovų krepšiu ir Loydas turėjo dar vieną progą, tačiau prametė.

Valensijos komanda turėjo 19 sekundžių savo atsakymui, bet galiausiai Klemenas Prepeličius suklydo ir šeimininkai triumfavo – 76:73.

Praėjusį sezoną Ispanijos klube žaidęs Loydas per ketvirtąjį kėlinį surinko 9 iš 20 savo taškų.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas (4/8 trit., 6 rez. perd.), Johnny O'Bryantas 15, Dejanas Davidovacas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Torrianas Waldenas – po 8.

„Basket“: Louisas Labeyrie ir Klemenas Prepeličius (3/7 trit.) – po 15, Mike'as Tobey 11.