Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Antradienį Atėnuose triumfavusi per antrą pratęsimą, Madrido „Real“ (10-5) penktadienį Pirėjuje vėl stojo į pridėto laiko trilerį.

19
27
100%
8/8
6

Pablo Laso auklėtiniai po 45 minučių kovos „Taikos ir draugystės“ rūmuose 86:82 (12:12, 19:18, 18:21, 20:18, 17:13) palaužė šeimininkę „Olympiakos“ (7-7) ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui.

„Real“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje pirmavo 69:63 ir per likusias tris minutes nebesugebėjo pelnyti taškų.

Likus žaisti 29 sekundes Kostas Sloukas realizavo baudas ir išlygino rezultatą – 69:69, ir dar turėjo progą metimui po Shaquielle'o McKissico perimto kamuolio iš Jaycee Carrollo, tačiau jis tikslo nepasiekė ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

Pasitinkant paskutinę pratęsimo minutę rezultatas buvo lygus – 79:79, Hassanas Martinas pelnė du taškus ir išvedė šeimininkus į priekį – 81:79.

Kitoje atakoje Sergio Llullas smeigė tritaškį, Kosto Slouko pražangą išprovokavęs Nicolas Laprovittola realizavo baudas ir įtvirtino Ispanijos klubo poziciją – 84:81.

Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Laprovittola iš viso pelnė 19 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit., 8/8 baud.), išdalijo 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei užfiksavo 27 balų naudingumą.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas ir Shaquielle'as McKissicas – po 18, Kostas Sloukas 11 (7 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Real“: Nicolas Laprovittola 19, Trey Thompkinsas 15, Walteris Tavaresas 13 (10 atk. kam.), Sergio Llullas 10 (5 rez. perd.).