Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Domantas Sabonis sužaidė geriausias ikisezonines rungtynes, tačiau Indianos „Pacers“ (0-3) pasiruošimo etape liko be pergalių.

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 107:113 (28:28, 31:23, 24:33, 24:29) nusileido Filadelfijos „76ers“ (2-0) ekipai.

Sabonis per 27 minutes pelnė 26 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius bei 3 sykius prasižengė.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame Sabonis nežaidė. Jalenas Lecque atliko sėkmingą reidą krepšio link, Kelanas Martinas surinko 4 taškus paeiliui ir likus 3 minutėms sumažino „Pacers“ deficitą iki 4 taškų (100:104).

Vis tik Isaiah Joe bei Tyrese‘as Maxey pelnė po dvitaškį ir likus 39 sekundėms „76ers“ pranašumas vėl pasiekė 8 taškų ribą (112:104). Indianos ekipa dar pataikė tritaškį, tačiau priartėti labiau nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Shake‘as Miltonas per 21 minutę surinko 15 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 3 prarastus kamuolius.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26 (9/13 dvit., 11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 21 (4/15 dvit., 3/7 trit.), Victoras Oladipo 20 (4/9 trit.), Cassiusas Stanley 12 (5/8 dvit.).

„76ers“: Shake‘as Miltonas 15, Furkanas Korkmazas (4/6 trit.) ir Dwightas Howardas (7/7 dvit.) po 14, Mike‘as Scottas 12, Tyrese‘as Maxey 11.