Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kyrie Irvingas sugrįžo į Bostoną, kur jo ir Kevino Duranto vedami Bruklino „Nets“ (2-0) ikisezoninėse rungtynėse iškovojo dar vieną pergalę.

Steve‘o Nasho auklėtiniai „Celtics“ ekipą pranoko 113:89 (35:23, 27:21, 30:16, 21:29).

Durantas per 27 minutes pelnė 25 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei sykį suklydo.

Irvingas prie pergalės pridėjo 17 taškų (4/9 dvit., 3/6 trit.), 7 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 4 klaidas.

„Nets“ rungtynių eigą kontroliavo nuo pat pradžių, o lemiamą smūgį sudavė po ilgosios pertraukos.

Irvingas surinko 5 taškus paeiliui, Joe Harrisas pataikė iš po krepšio, Kevinas Durantas pridėjo dvitaškį bei dėjimą, o „Nets“ spurtavo 18:0 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 92:60.

„Celtics“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidęs Jaysonas Tatumas pelnė 19 taškų (3/8 dvit., 2/7 trit., 7/8 baud.), sugriebė 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 19 (3/8 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 16 (6/8 dvit., 1/7 trit.), Aaronas Nesmithas 8.

„Nets“: Kevinas Durantas 25 (7/11 dvit., 2/5 trit.), Carisas LeVertas 18 (4/10 dvit., 2/3 trit.), Kyrie Irvingas 17 (4/9 dvit., 3/6 trit.), Joe Harrisas 14 (4/7 trit.).