Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Ignas Brazdeikis po ilgos pertraukos vėl žengė ant NBA parketo, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (3-1) džiaugėsi pergale.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

„Knicks“ ikisezoninėse namų rungtynėse 119:83 (41:18, 31:17, 31:22, 16:26) nušlavė Klivlando „Cavaliers“ (2-2).

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio kilęs Brazdeikis per 17 minučių pelnė 1 tašką (0/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

„Knicks“ į priekį šovė pačioje mačo pradžioje. Mitchellas Robinsonas pataisė netikslų metimą, Immanuelis Quickley smeigė du tritaškius paeiliui, o Reggie Bullockas atliko sėkmingą reidą ir šeimininkų persvara kaipmat pasiekė 12 taškų (17:5).

Apsukų nemažinęs Niujorko klubas jau po pirmo ketvirčio pirmavo 23 taškų pranašumu (41:18). Didžiausia „Knicks“ persvara siekė 48 taškus, kuomet trečiajame kėlinyje rezultatas buvo 102:54.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Quickley per 29 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir atkovojo 1 kamuolį bei 2 sykius suklydo.

„Knicks“: Immanuelis Quickley 22 (3/5 trit.), Kevinas Knoxas 20 (6/7 trit.), Reggie Bullockas 17, R.J. Barrettas 15 (5/7 dvit.).

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 19 (5/6 trit.), Deanas Wade‘as 14, Darius Garlandas 8.

Atrinkti (0) Visi (3)
H
Stebint jo skillsus net neabejoju, kad gaves pazaisti 10 rungtyniu pabaigije rinktų 10 tasku vidurkį