Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Prieš tai oficialias rungtynes Alytaus „Dzūkijos“ (3-6) krepšininkai žaidė lapkričio 10 dieną prieš „Šilutę“, tačiau laiko veltui neleido. Dzūkai šeštadienio vakarą grįžo į aikštę ir LKL mače namuose 91:77 (19:27, 25:5, 17:22, 30:23) nugalėjo Prienų „CBet“ (4-8).

26
29
62%
8/13
78%
7/9

Alytiškiams LKL tai buvo antroji pergalė iš eilės. 9-oje vietoje esanti „Dzūkija“ pergalių skaičiumi pavijo „Neptūną“, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškių bloga atkarpa tęsiasi – tai jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 26 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Tai naudingiausios įžaidėjo karjeros rungtynės.

Svečiams Mindaugas Sušinskas pelnė 22 taškus.

Kovą dėl kamuolių „Dzūkija“ laimėjo 43:31 bei antrais bandymais pelnė 17 taškų.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau startavo svečiai ir įgijo 8 taškų pranašumą (27:19), tačiau „Dzūkija“ laiku susiėmė.

Šeimininkai sukurpė spurtą 17:0. Simo Jasaičio ir Giedriaus Staniulio duetas varė į neviltį Manto Šerniaus auklėtinius, o „CBet“ savo pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė tik praėjus 6 minutėms. Galiausiai dzūkai dešimties minučių atkarpą laimėjo 20 taškų persvara ir buvo priekyje 44:32.

Po pertraukos dzūkų gretose prabilo Žemaitis, tačiau svečiai ėmė artėti. Panašų pranašumą laikę alytiškiai ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ priartėti iki 6 taškų.

Svarbiu metu užsikūręs Paolo Marinelli įrideno du tritaškius (85:69), o „Dzūkija“ atgal nebesižvalgė.

„Dzūkija“: Kristupas Žemaitis 26 (6 atk. kam., 8/13 dvit.), Simas Jasaitis 20 (5 atk. kam. 22 naud. bal.), Paolo Marinelli 16, Giedrius Staniulis 14 (10 atk. kam.).

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 22, Einaras Tubutis 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Marquisas Wrightas 12.

Trenerių komentarai:

Pasipuošę rungtynių komentatoriai:

Atrinkti (0) Visi (9)
...
Gal yra kur galimybe pamatyti treneriu post game konferencijos vertima? Nes trenerio Nikolos niekas neisverte ir ten sudetinga suprasti jo anglu kalbos slenga ir kas norima pasakyti, o kitam treneriui taip pat lietuviu kalba sunkiai ikandama ir neina suprasti minciu suoliu... Kaip jie zaidejams perteikia mintis?
2020-12-20
+1
Cbt Prienai
Taigi Jau zaide Naujokas Biruta
2020-12-20
-1
Na salia Minioto gerai visada atrode Wrigthas ir Domarkas, jei Miniota is dalies pakeite Tubutis, tai pirmi du ypac Domarkas nesuzaide.. C pozicija atrode silpniausiai, Dimsa dar gali zaisti, bet kaip atsarginis, o Gadiliauskui LKL lygis bent kol kas per aukstas :)
2020-12-20
+1
su Minioto pardavimu, Prienai pardave sezona.
2020-12-19
-1
Cbt Prienai
ar Cia nezaidimas ilga laika turejo tam itakos 4 Kelini Cbet Prienai 4 kelini visai pristigo jegu iki 3 kelinio dar buvo apyligiai
2020-12-19
+1
OGIS
ŠERNIUS NETINKA NET MOTERŲ RINKTINEI.
2020-12-19
-1
o Serniaus interviu paziurejus pasirode kad jis neblogai ikales. Jam visada taip? Del pralaimejimo sumale kad covidas kaltas nors alytus dar seniau zaide