Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Šeštąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Telšiai“ (6-5). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 91:68 (18:23, 19:15, 21:15, 33:15) nugalėjo „Šilutės“ (8-6) krepšininkus.

23
29
100%
7/7
3

„Šilutės“ vyr. treneris Kęstutis Mačijauskas savo rotacijoje šiose rungtynėse turėjo vos 8 krepšininkus, iš kurių 3 rungtyniavo daugiau nei 30 minučių.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po spurto 6:0 pirmojo kėlinio pabaigoje ir Lino Lekavičiaus dvitaškio įgijo 5 taškų pranašumą (23:18), o prieš ilgąją pertrauką Laurynas Kaveckis dvitaškiu išlygino rezultatą (37:37).

Trečiojo kėlinio viduryje šilutiškiai pirmavo 5 taškais (48:43), tačiau Vaišvilos auklėtiniai surengė spurtą 15:5 ir po Deivido Rasio dvitaškio susikrovė 5 taškų pranašumą (58:53).

Paskutiniame ketvirtyje „Telšių“ ekipa tiesiog dominavo, pelnė 33 taškus, o mačą užbaigė atkarpa 20:5 bei iškovojo pergalę (91:68).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rasys, kuris per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/5 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Šilutiškiai vertėsi be Gabrielio Kingo, Ugniaus Mineikio ir Vytauto Jakubaičio.

„Telšiai“: Deividas Rasys 23 (5/5 dvit.), Laurynas Kaveckis 22 (8 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 13 (5 atk. kam.), Ignas Razutis 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Gytis Sirutavičius ir Tomas Zdanavičius po 7.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 16 (6 atk. kam.), Herkus Kumpys 14, Mykolas Dieninis 12 (5 atk. kam.), Mindaugas Stašys 8 (5 rez. perd.), Linas Lekavičius 7 (5 rez. perd., 5 kl.).