Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pralaimėjimą Prancūzijos pirmenybėse patyrė Arno Veličkos atstovaujama Šampanės-Reimso „Chalons-Reims“ (1-7).

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvio ekipa išvykoje 80:84 (19:20, 29:18, 18:16, 14:30) neatsilaikė prieš Diunkerko „Gravelines“ (2-4) krepšininkus.

Su 1 pergale ir 7 pralaimėjimais Veličkos klubas rikiuojasi priešpaskutinėje – 17-oje Prancūzijos čempionato vietoje.

Velička buvo vienas rezultatyviausių Šampanės klubo krepšininkų. Lietuvis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 5/9 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Dar po trijų kėlinių svečiai pirmavo 66:54 ir kontroliavo rungtynes, tačiau tragiškai sužaidė ketvirtąjį kėlinį, kurį pralaimėjo 14:30.

„Gravelines“: Erikas McCree 26 (8 atk. kam.), Khalidas Boukichou 15 (7 atk. kam.), Gavinas Ware'as 12, Corey Davisas 11 (6 rez. perd.).

„Chalons-Reims“: Dominique'as Archie 14, Arnas Velička (6 rez. perd., 7 išpr. praž.) ir Travisas Leslie (3/5 trit.) po 13, Jalenas Adamsas 10, Ekene Ibekwe 8 (9 atk. kam.).