Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Russellas Westbrookas pirmą kartą į aikštelę žengė vilkėdamas Vašingtono „Wizards“ (1-2) marškinėlius ir šis debiutas buvo pažymėtas pergale.

„Wizards“ namuose 99:96 (31:27, 32:22, 20:27, 16:20) įveikė Detroito „Pistons“ (2-2) klubą.

Westbrookas per 17 minučių pelnė 8 taškus (4/7 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Deividas Sirvydis vis dar neprisijungė prie komandos ir šiam susitikimui registruotas nebuvo.

Iki dvikovos pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms Jerome‘as Robinsonas pataikė baudą ir padidino „Wizards“ persvarą iki 7 taškų (96:89).

Po to Derrickas Rose‘as smeigė tritaškį, Killianas Hayesas pelnė taškus iš po krepšio, o Jerami Grantas realizavo baudos metimą ir prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei, „Pistons“ deficitas sumenko iki 3 taškų (95:98).

Po šio epizodo „Wizards“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o Grantas vėl stojo mesti baudas. Vis tik „Pistons“ naujasis pirkinys vėl pataikė tik vieną baudą ir rezultatą sušvelnino iki dviejų taškų (96:98).

Kitoje aikštės pusėje viena taiklia bauda atsakė ir Cassiusas Winstonas, o lemiama „Pistons“ ataka nebuvo sėkminga ir finalinė sirena paskelbė „Wizards“ pergalę.

„Wizards“ gretose geriausiai pasirodė puolėjas Thomas Bryantas, kuris per 32 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Wizards“: Thomas Bryantas 22 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Bradley Bealas 15 (7/8 dvit., 0/7 trit.), Robinas Lopezas 13 (5/7 dvit.), Raulis Neto 10.

„Pistons“: Jerami Grantas (2/7 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam.) ir Derrickas Rose‘as (4/10 dvit.) po 14, Joshas Jacksonas 13 (3/7 trit., 8 atk. kam.), Blake‘as Griffinas (1/7 trit.), Killianas Hayesas (2/6 trit.) ir Svy Mychailiukas po 11.