Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Trečiasis naujokų biržos šaukimas LaMelo Ballas praėjusį vakarą norės kuo greičiau pamiršti.

Šarlotės „Hornets“ (1-3) išvykoje 117:120 (27:38, 22:25, 29:31, 39:26) pripažino Orlando „Magic“ (2-2) pranašumą.

LaMelo per 24 minutes pelnė 4 taškus (1/6 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Magic“ trečiojo kėlinio pabaigoje triuškino varžovus 94:75, tačiau tuomet „Hornets“ surengė net 26:0 spurtą ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 101:94.

Vis tik Orlando krepšininkai atsigavo po tokio smūgio ir patys laimėjo atkarpą 9:0 bei vėl susigrąžino pranašumą (103:101), o mačo nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje pabaigoje.

Malikas Monkas pataikė dvitaškį, Kahlilas Whitney realizavo baudas ir padidino „Hornets“ pranašumą iki 4 taškų (117:113). Vis tik likus 36,6 sekundės Devinas Cannadi smeigė tritaškį ir nurėžė šeimininkų atsilikimą iki minimumo – 116:117.

„Hornets“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o į ataką pasileido 15-asis šių metų šaukimas Cole‘as Anthony, kuris pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir likus 14 sekundžių persvėrė rezultatą „Magic“ naudai (118:117).

Šarlotės klubas paprašė minutės pertraukėlės, bet jų išpuolis ir vėl buvo bevaisis. Tuo metu Anthony stojo prie baudų metimų linijos, realizavo abu metimus ir įtvirtino „Magic“ pergalę.

Būtent 20-metis Anthony ir buvo vienas „Magic“ lyderių. Įžaidėjas per 26 minutes pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, tačiau 5 sykius suklydo.

„Magic“: Aaronas Gordonas 20 (3/6 trit., 9 atk. kam.), Anthony Cole‘as 19 (5/9 dvit.), Nikola Vučevičius 18 (4/6 trit., 12 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas, Evanas Fournier ir Terrence‘as Rossas (3/9 trit.) po 11.

„Hornets“: Devonte Grahamas 25 (6/11 trit.), Terry Rozieras 24 (5/9 trit.), Cody Zelleris 13, Mikalas Bridgesas 12 (15 atk. kam.), Malikas Monkas 11, Calebas Martinas 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
Bulius
Prienu Pizdabolas :D :D
2020-12-20
+2
alioalio
Pliusai,tai Ugis,driblingas ir nerealus aikste matymas...kad ir pirmas video,kiek eurolygos zaidejiu padarytu toki perdavima>??vienetai..o cia 19 metu be problemu....bet cia pliusai pasibaige,gynyba,metimas,ir t.t. tragiska
2020-12-20
+1
Propeleris
kur tas ciuvas kur po 1 rungtyniu kai 18 tasku sumete 4/9 trapakai gyre kad kaip LKL taip ir cia is vidurio visad metys trapakus? :D Islysk veikejau :D