Nuotr.: KKF-Scanpix
Nuotr. KKF-Scanpix

Keturių pralaimėjimų seriją visuose turnyruose turėjusi Stambulo „Fenerbahče“ (11-2) grįžo į pergalių kelią.

Daugiausia pataiko: Oguz Savas

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 90:54 (26:12, 27:16, 22:11, 15:15) sutriuškino Bursos „Frutti Extra“ (3-8) krepšininkus.

Edgaras Ulanovas šioms rungtynėms registruotas nebuvo dėl Turkijos lygoje galiojančios legionierių limito taisyklės.

„Fenerbahče“ ekipoje geriausiai pasirodė vidurio puolėjas Ahmetas Duverioglu, kuris per 22 minutes pelnė 23 taškus (10/11 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

Stambulo klubas iniciatyvą turėjo visų rungtynių metu. Didžiausia „Fenerbahče“ persvara siekė 43 taškus ketvirtajame kėlinyje (90:47).

11 pergalių ir 2 pralaimėjimus Turkijoje turintis „Fenerbahče“ užima pirmąją vietą, tačiau „Anadolu Efes“ yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau bei yra iškovojusi 11 pergalių iš tiek pat galimų.

„Fenerbahče“: Ahmetas Duverioglu 23 (22 min., 10/11 dvit., 8 atk. kam., 32 naud. bal.), Nando De Colo 14 (4/6 trit.), Tarikas Biberovičius 13 (5/5 dvit., 1/5 trit.), Kenanas Sipahi 11.

„Frutti Extra“: Kennethas Kadji 23 (9/12 dvit.), Lamaras Petersas 11 (3/8 trit.), Malikas Newmanas 10 (2/8 trit.).