Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Koronaviruso vėl užklupta Milano „AX Armani Exchange“ (10-1) iškovojo pergalę Italijos pirmenybėse.

GM: 11

Ettores Messinos auklėtiniai namuose 102:86 (26:25, 22:22, 24:28, 30:11) įveikė Eimanto Bendžiaus atstovaujamą Sasario „Banco di Sardegna“ (5-5) ekipą.

Pergalę šeimininkams nulėmė puikiai sužaistas lemiamas ketvirtis, kurį jie laimėjo 30:11.

Bendžius svečiams per 24 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė Luigi Datome. Veteranas per 23 minutes įmetė 24 taškus (5/8 trit., 4/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Primename, jog „AX Armani Exchange“ sekmadienį paskelbė apie du COVID-19 atvejus komandoje.

„AX Armani Exchange“: Luigi Datome 24 (4/7 trit., 26 naud. bal.), Michaelas Rollas 22 (21 min., 5/7 trit., 23 naud. bal.), Zachas LeDay 14 (8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 13, Shavonas Shieldsas 11.

„Banco di Sardegna“: Jasonas Burnellas 23 (8/10 baud., 31 naud. bal.), Miro Bilanas 17 (8 atk. kam., 22 naud. bal.), Stefano Gentile ir Justinas Tillmanas po 10, Marco Spissu (11 rez. perd.) ir Filipas Kruslinas po 9.

Komanda: Milano Armani Exchange