Nuotr.: Imago Sports - Scanpix
Nuotr. Imago Sports - Scanpix

Būsimi Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygoje patyrė nesėkmę vietinėse pirmenybėse.

Daugiausia pelno: Vladimir Lucic

Trečiadienį Kaune žaisiantis Miuncheno „Bayern“ (6-1) klubas išvykoje 95:100 (21:29, 29:26, 18:21, 27:24) pripažino Oldenburgo „EWE Baskets“ (5-2) ekipos pranašumą ir patyrė pirmąją nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.

Andrea Trinchieri kariauną į neviltį varė Rickey Pauldingas. Amerikietis per 32 minutes pelnė 26 taškus (4/8 dvit., 3/9 trit., 9/10 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Svečius į priekį vedė Wade'as Baldwinas – 25 taškai (6/8 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos per 25 minutes.

„Bayern“ rungtynėse vis dar vertėsi be traumą besigydančio Vladimiro Lučičiaus.

„Žalgirio“ ir „Bayern“ susitikimas įvyks trečiadienį 19 valandą.

„EWE Baskets“: Rickey Pauldingas 26 (6/8 dvit., 7/8 baud.), Rasidas Mahalbasičius 15, Philas Pressey 12, Philippas Schwethelmas 11.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 25 (6/8 dvit., 7/8 baud., 5 rez. perd.), Nihadas Džedovičius 17, Paulas Zipseris 12, D.J. Seeley ir Žanas Šiško po 10.