Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Po nesėkmės Eurolygoje „Barcelona“ (12-3) atsitiesė vietinėse pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa namuose 88:74 (13:12, 26:17, 33:27, 16:18) neturėjo vargo su Badalonos „Joventut“ (9-5) krepšininkais.

„Barca“ į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, po kurio turėjo dviženklį pranašumą (39:29), o po pertraukos jį tik dar labiau padidino.

Tolygiai žaidėjams minutes paskirstęs Jasikevičius į aikštę išleido visus 12 rungtynėms registruotus krepšininkus, tarp kurių nebuvo Thomaso Heurtelio. Prieš mačą Jasikevičius atskleidė, jog klubas su žaidėju ieško geriausio varianto abiems pusėms.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Adamas Hanga. Vengras per 18 minučių įmetė 18 taškų (3/4 dvit., 3/3 trit., 3/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Barcos“ gretose debiutavo 18-metis Ibou Badji. Centras per 5 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius, o po rungtynių rūbinėje buvo pasveikintas komandos draugų.

„Barcelona“: Adamas Hanga 18 (18 min., 3/3 trit., 24 naud. bal.), Nickas Calathes 10 (16 min., 7 rez. perd.), Rolands Šmits (16 min.) ir Leandro Bolmaro (18 min.) po 9.

„Joventut“: Xabieras Lopezas-Arostegui 13, Pau Ribas ir Conoras Morganas po 11, Nenadas Dimitrijevičius 10.