Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Po ilgosios pertraukos Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (13-4) smūgiavusi Jonavos „CBet“ (13-1) pratęsė įspūdingą žygį NKL pirmenybėse. Virginijaus Šeškaus vadovaujamas klubas svečiuose laimėjo 76:64 (19:21, 12:21, 22:8, 23:14) ir iškovojo tryliktąją pergalę iš eilės.

18
27
3
67%
6/9

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą susigrąžinę „CBet“ ją perėmė ketvirtajame. Kahlilas Thomasas pataikė dvitaškį, Nojus Pankratjevas bei Aurimas Urbonas smeigė po tritaškį ir įpusėjus ketvirčiui Jonavos ekipa pirmavo 8 taškais – 67:59.

„Sūduva-Mantinga“ kelias atakas iš eilės nesugebėjo suregzti rezultatyvaus išpuolio, o K. Thomasas įkrovė iš viršaus, Darius Tarvydas pataikė dvitaškį ir „CBet“ persvara išaugo iki 12 taškų (71:59). Šeimininkai per likusį laiką atsitiesti nesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Marijampolės ekipoje geriausiai sužaidęs Žygimantas Šimonis per 28 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 5 sykius suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ buvo atitrūkusi antrojo kėlinio viduryje. Tomas Galeckas pataikė dvitaškį, Aurimas Kieža surinko 4 taškus paeiliui, Šimonis realizavo baudas, o šeimininkai spurtavo 10:0 bei įgijo 15 taškų persvarą – 42:27.

Vis tik „CBet“ savo sėkminga atkarpa atsakė po ilgosios pertraukos. Darius Tarvydas įkrovė iš viršaus bei smeigė tritaškį, Tomas Delininkaitis realizavo baudą po techninės Galecko pražangos, o Gediminas Žalalis pridėjo dvitaškį ir Jonavos ekipos deficitas sumenko iki 3 taškų – 47:50.

Neilgai trukus Žalalis bei Pankratjevas realizavo baudas, Ignas Labutis pataikė dvitaškį ir „CBet“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdama 3 taškų pranašumą (53:50). Jonavos klubas trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 13:0. „Sūduva-Mantinga“ paskutinius taškus kėlinyje pelnė, kai iki jo pabaigos buvo likę 7 min. 20 sek.

Jonavos ekipoje blizgėjo Thomasas, kuris per 30 minučių pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 1/3 baud.), sugriebė 10 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

Abi komandos neišvengė gausaus klaidų skaičiaus. „Sūduva-Mantinga“ prarado 19 kamuolių, o „CBet“ – 17. Jonavos ekipa tritaškius metė viso labo 21 proc. tikslumu (5 iš 23), kuomet Marijampolės – 27 proc. (8 iš 29).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 20 (4/5 trit.), Edvinas Jezukevičius 11 (3/6 dvit.), Aurimas Kieža ir Rokas Stankevičius (4/6 dvit.) po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 18 (6/9 dvit., 1/6 trit.), Kahlilas Thomasas 15 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 11 (2/6 trit.), Laimonas Kisielius 10 (4/12 dvit.).