Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (9-5) klubas grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

Xavi Pascualio auklėtiniai savo aikštėje 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 29:15) nepaliko jokių vilčių be Jordano Loydo žaidusiai Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-11).

Gudaitis buvo vienas naudingiausių komandoje ir per 17 minučių pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 4/5 baud.), atkovojo kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė svečius į nokdauną (30:12) ir nors iki pertraukos „Crvena Zvezda“ apkarpė skirtumą (37:48), antroje rungtynių dalyje serbams nepavyko išvengti sutriuškinimo.

„Zenit“ fantastiškai pataikė iš toli – 16 iš 26 (61,5 proc.). Tuo metu „Crvena Zvezda“ iš toli metė vos 11 sykių ir realizavo 5 metimus (45,5 proc.).

Galingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė K.C. Riversas. Buvęs žalgirietis vien per ketvirtąjį kėlinį smeigė 4 tolimus metimus, o iš viso realizavo 7 tritaškius iš 8. Amerikietis per 22 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvit., 7/8 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Riversas taip pat pasiekė simbolinę 1500 pelnytų taškų ribą Eurolygoje.

„Zenit“: K.C. Riversas 23 (7/8 trit., 26 naud. bal.), Kevinas Pangosas 17 (5 rez. perd.), Billy Baronas 13 (5 rez. perd.), Artūras Gudaitis 12.

„Crvena Zvezda“: Johnny O'Bryantas 13, Dejanas Davidovacas 10, Ognjenas Dobričius 10.