Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Shane'as Larkinas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Stambulo „Anadolu Efes“ (8-8) dramatiškose rungtynėse grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

23
37
71%
5/7
8

Ergino Atamano auklėtiniai savo aikštėje 86:79 (18:24, 25:19, 25:11, 18:25) palaužė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“ (11-5).

Likus 8 minutėms po Larkino tritaškio turkai įgijo 16 taškų persvarą (74:58), tačiau „Barca“ kilo į lemiamą šturmą, surengė atkarpą 19:7 ir po taiklių Nikola Mirotičiaus baudų, likus minutei, priartėjo iki 4 taškų (77:81).

Likus 12 sekundžių pražanga sustabdytas Larkinas realizavo tik vieną baudą (84:79) ir svečiams atsivėrė šansas, tačiau Alexo Abrineso tolimas šūvis nebuvo tikslus ir baudas sumetęs Vasilije Micičius įtvirtino pergalę (86:79).

„Anadolu Efes“ gretose nesulaikomai rungtyniavo Larkinas. Amerikietis per 31 minutę įmetė 23 taškus (6/10 dvit., 2/6 trit., 5/7 trit.), atkovojo 7, perėmė 2 bei prarado 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po Leandro Bolmaro taiklių baudų įgijo 10 taškų pranašumą, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Atamano auklėtiniai surengė spurtą 6:0 ir priartėjo iki 6 taškų (18:24).

Prieš ilgąją pertrauką švieslentėje degė lygus rezultatas 43:43, tačiau „Anadolu Efes“ surengė įspūdingą atkarpą 25:7 ir po taiklių Larkino baudų nutolo per 18 taškų (68:50). Jau pasibaigus trečiojo kėlinio laikui, technine pražanga buvo nubaustas Jasikevičius.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 23 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Vasilije Micičius 17 (5 rez. perd.), Krunoslavas Simonas 16, Bryantas Dunstonas 12 (5 atk. kam.), Sertačas Šanli 6.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (8 atk. kam.), Nickas Calathes 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Cory Higginsas 14, Pierre‘as Oriola 8 (7 atk. kam.), Adamas Hanga ir Rolands Šmits po 6.

Atrinkti (0) Visi (25)
MVai
gerai, kad antikrepsinis pralaimi. palinkekim dar labiau kristi didziam strategui. gal tada prades keistis?
Lol
idomu butu sara pastatyti uz kokio lakers vairo ir paziureti kaip jis savo "sistema" steroidui su antakiu aiskina
Barcelona
Dar Daug kas ivardina Cska barca finale cia reiktu apgalvot Jei taip zaidziant banguotai klumpa
2020-12-22
+1
Saras
Sau pats Isikase Duobe Dar Atkarpom prasileidzia 25-7 per Daznai jau barca Klumpa Real jau lipa ant kulnu susiligino pergalem
2020-12-22
+1
G
saro suvarzytas zaidimas nelabai tinka barcelonai, realiai toks pat zaidimas prie pesic buvo