Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Nemanja Nedovičius surengė neeilinį solo pasirodymą, tačiau net ir to buvo maža Atėnų „Panathinaikos“ (5-10) klubui pasiekti pergalę Tel Avive.

13
20
7
100%
7/7

Serbo vedamas Graikijos klubas po permainingos kovos 81:89 (12:21, 18:20, 22:18, 29:30) pripažino „Maccabi“ (7-9) pranašumą.

Šeimininkai jau pirmoje mačo dalyje pabėgo į priekį (35:19), tačiau po pertraukos užsikūręs Nedovičius dar prieš lemiamą atkarpą priartino „Pao“ prie „Maccabi“ – 52:59.

Per paskutines 10 minučių aikštėje vyko Scottie Wilbekino ir Nedovičiaus taškų lenktynės, o po ketvirtojo kėlinyje serbo pataikyto tritaškio komandas teskyrė 2 taškai – 73:75.

Vis dėlto lemiamas žodis priklausė Wilbekinui, kuris pelnė 12 taškų paeiliui ir sukrovė apčiuopiamą persvarą šeimininkams (82:76), kurios „Panathinaikos“ panaikinti nesugebėjo.

Karjeros rungtynes sužaidęs Nedovičius per 30 minučių pelnė 39 taškus (7/9 dvit., 7/13 trit., 4/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 45 naudingumo balus.

Iki šiol serbo taškų rekordas Eurolygoje buvo 31 taškas, naudingumo balų – 36.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Wilbekinas per 25 minutes įmetė 22 taškus (4/5 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (4/8 trit.), Othello Hunteris (7/7 baud., 20 naud. bal.) ir Elijah Bryantas po 13.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 39 (7/9 dvit., 7/13 trit., 6 rez. perd., 8 išpr. praž., 45 naud. bal.), Benas Bentilas 9, Marcusas Fosteris 7.