Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Maskvos CSKA (13-3) krepšininkų Eurolygoje nepavyko sustabdyti ir Vilerbano ASVEL (5-10) klubui.

17
30
14
75%
3/4

Namuose žaidę Vilerbano krepšininkai po atkaklios kovos 78:87 (15:21, 26:25, 19:20, 18:21) pripažino Rusijos klubo pranašumą, kuris iškovojo 11-ąją pergalę paeiliui.

Vis dėlto CSKA pergalę apkartino Willo Clyburno trauma. Vienas komandos lyderių ketvirtajame kėlinyje susidūrė su oponentu ir tik padedamas komandos draugų paliko aikštę.

Puolėjas iki traumos per 17 minučių įmetė 7 taškus (2/5 dvit., 1/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko 3 naudingumo balus.

Likus žaisti puspenktos minutės komandas skyrė vos 4 taškai (72:76), tačiau Mike'o Jameso vedama CSKA spurtavo 7:0 ir išsprendė mačo likimą – 83:72.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Jamesas per 36 minutes įmetė 31 tašką (7/12 dvit., 3/11 trit., 8/8 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus ir surinko 24 naudingumo balus.

Galingą dvigubą dublį surinko Nikola Milutinovas – 17 taškų (7/10 dvit., 3/4 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 30 naudingumo balų per 28 minutes.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 16, Allerikas Freemanas 13, Davidas Lighty 12.

CSKA: Mike'as Jamesas 31 (7/12 dvit., 3/11 trit., 8/8 baud., 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Nikola Milutinovas 17 (7/10 dvit., 14 atk. kam., 30 naud. bal.), Tornike Šengelija 13, Darrunas Hilliardas 11.