Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Oficialios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kovos sugrįžo vos po 72 dienų pertraukos, o 2020-2021 metų sezono uždangą nuleido Bruklino „Nets“ (1-0) ir „Golden State Warriors“ (0-1) klubai.

26
24
57%
4/7
67%
6/9

Sezono atidarymo rungtynėse intrigos nebuvo užfiksuota – namuose žaidę „Nets“ krepšininkai 125:99 (40:25, 23:20, 36:26, 26:28) nepaliko jokių vilčių „Warriors“.

Šiame mače įvyko du dideli sugrįžimai – Kevinas Durantas po Achilo sausgyslės traumos oficialiose rungtynėse į aikštę žengė po daugiau nei 18 mėnesių pertraukos, o Kyrie Irvingas prieš tai nerungtyniavo 10 mėnesių.

Pirmą kartą kartu žaidusios „Nets“ žvaigždės nuo pirmųjų minučių įrodė, jog nejaučia jokių traumų padarinių – Irvingas per pirmąjį ketvirtį surinko 17 taškų, o Durantas pataikė pirmus keturis metimus ir tai leido šeimininkams pabėgti – 40:17.

Po šio smūgio „Warriors“ atsigauti taip ir nesugebėjo, o vienu metu komandas skyrė net 38 taškai (116:78).

Nugalėtojams Irvingas per 25 minutes įmetė 26 taškus (6/9 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Ilgai lauktame Duranto sugrįžime puolėjas per 25 minutes surinko 22 taškus (6/14 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Stengiausi nesureikšminti viso šio dalyko ir prisiminti, jog krepšinį žaidžiu nuo aštuonerių metų, todėl dariau tą, ką išmanau“, – apie savo sugrįžimą kalbėjo Durantas.

Praėjusį sezoną be savo didžiausių žvaigždžių į NBA atkrintamąsias patekusi „Nets“ šiemet sau kelia aukščiausius tikslus.

„Manau, kad mūsų tikslai šiemet yra žymiai aukštesni nei buvo pernai. Mes norime kiekviename mače dominuoti“, – teigė Irvingas.

„Warriors“ gretose rezultatyviausiai žaidė Stephenas Curry – 20 taškų (5/11 dvit., 2/10 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų per 30 minučių.

Svečių komanda šioje dvikovoje vertėsi be dviejų svarbių krepšininkų – rimtą Achilo sausgyslės traumą patyrusio Klay Thompsono bei Draymondo Greeno, kuris į aikštę turėtų grįžti jau artimiausiose rungtynėse.

„Nets“: Kyrie Irvingas 26 (6/9 dvit., 4/7 trit.), Kevinas Durantas 22 (6/14 dvit., 7/7 baud.), Carisas LeVertas 20 (9 atk. kam.), Joe Harrisas 10.

„Warriors“: Stephas Curry 20 (2/10 trit., 10 rez. perd.), Jamesas Wisemanas 19, Andrew Wigginsas 13 (4/16 met.).

Atrinkti (0) Visi (5)
ja
warriors su tokiais plytininkais kaip wiggins, oubre ir kitais slunkiais nieko nepasieks, netsu suolas geresnis nei warriors startinis...
2020-12-23
+5
Irvingo elgesys ir pasisakymai labai keistai atrodo ir iššaukia daug neigiamų minčių iš fanų.Bet žaidėjas jis yra aukščiausios klasės ir kad ir ką bekalbėtų,aikštelėje jį sunku sustabdyti.O GSW nors ir sutriuškinti,bet bent jau Wisemanas puikiai debiutavo.Rodo,kad gali tapti rimra pagalba jau pirmame sezone.
2020-12-23
+4
Juokinga
kad curry dar laikomas labai geras snaiperis kai jo pataikymas kiekvienose rungtynese tragiskas