Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Pirmąją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2020-2021 metų sezono naktį įvyko Los Andželo derbis, kuriame iniciatyvą turėjo „Clippers“ (1-0).

33
30
63%
5/8
6

Nuo pirmųjų minučių pirmavę Tyronno Lue auklėtiniai 116:109 (39:19, 17:35, 33:24, 27:31) privertė kapituliuoti Los Andželo „Lakers“ (0-1) krepšininkus.

Prieš rungtynes įvyko oficiali NBA čempionų apdovanojimų ceremonija ir, panašu, jog ji užmigdė ant laurų „Lakers“ krepšininkus.

Jau pirmajame kėlinyje „Clippers“ persvara viršijo 20 taškų ribą (39:17), tačiau NBA čempionai dar iki pertraukos sugebėjo sugrįžti į rungtynes – 54:56.

Trečiojo kėlinio viduryje „Lakers“ po Denniso Schroderio metimo išlygino rezultatą (75:75), tačiau „Clippers“ ketvirtį užbaigė atkarpa 14:3 ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 89:78.

Arenos šeimininkų teisėmis šioje dvikovoje žaidę „Lakers“ dar sykį priartėjo prie Kawhi Leonardo ir Paulo George'o vedamos „Clippers“ (88:93), tačiau pastarieji vėl spurtavo, šį sykį 18:6, ir galutinai pasiuntė NBA čempionus į nokdauną – 111:94.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs George'as per 36 minutes pelnė 33 taškus (8/10 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 5 kartus.

Tuo metu Leonardas per aikštėje praleistas 34 minutes surinko 26 taškus (9/18 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai žaidė LeBrono Jameso ir Anthony Daviso tandemas. Karalius per 28 minutes įmetė 22 taškus (4/9 dvit., 3/8 trit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų bei 4 sykius suklydo.

Tuo metu Davisas per 31 minutę pasižymėjo 18 taškų (8/13 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvių perdavimų pasirodymu.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (3/8 trit.), Anthony Davisas 18 (8/13 dvit.), Montrezlas Harrellas 17 (6/7 dvit., 10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 15, Dennisas Schroderis 14 (12 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Clippers“: Paulas George'as 33 (8/10 dvit., 5/8 trit.), Kawhi Leonardas 26 (9/18 dvit., 1/8 trit.), Serge'as Ibaka 15, Ivica Zubacas ir Lou Williamsas po 11, Patrickas Beverley 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
D
Puikai Kawhi ir PG13 atrodė. Kawhi gynyboje kaip visad žvėris, o šnd dar Paul sužibėjo puolime fantastišku taiklumu. Su pergale Clippers fanus.
2020-12-24
+1
patarimas
vaikams neziurekite kaip zaidzia sitas self proclaimed king steroidas, jo zaidimas yra mazu maziausiai ugly, nepataikymai is po kasio, metimo baisumas (netaisyklingumas), krepsinio grozio jo veiksmuose visiskas nulis, tai ugly as it gets, mesti ir krepsini zaisti reikia graziai, elegantiskai kaip MJ, Kobe , KD ir pan. bet ne taip visiskai brutualiai gyvuliskai visiskai slyksciai kaip lebrickas, jo krepsinyje nulis elegancijos, net shaqas ir tas graziau ziuredavosi, tai kalbu, nes lebricko neziurejau keleta metu, bet kaip matau niekas nepasikeite viskas tik blogyn, visi atsitraukia nuo jo tu tik mes, baudu metimai isvis achilo kulnas, kaip zmogus su tiek trukumu gali save dristi vadinti the goat, jam iki MJ kaip i menulio pesti...
2020-12-23
-1
skreplis
nu ir debilas tu
2020-12-23
+1
Rezultatas kiek netikėtas,nes laukta atkaklios kovos.Buvo Lakers ir išlyginę rezultatą,bet visada buvo ir tas jausmas,kad Clippers vistiek laimės.Tiesiog daug labiau motyvuoti atrodė,gal kiek ir geriau sezono startui pasirengė.Bet kai Lakers įsibėgės,tai vėl bus sunkiai sulaikomi.
2020-12-23
+2
Ed
Kai Lakers įgaus forma ir susižais naujokai, tai ta komanda bus tikrai kieta. Ne veltoj yra NBA čempionai.. Matėmė kaip Davis ir James žaidė finaluose :) O čia tik pirmos rungtynes sezono, tad dar ilgas kelias link sekančio titulo. :) Kol kas mano galvoje matomas finalas yra Lakers vs Nets ir ten matau serija 3-3.. :)
2020-12-23
+3
Lakers
Draugyskose Kazkaip pavyko laimet ir be Lebrono daviso ar dar nevisi formoje zaidejai ar cia kaip raso Kad cempionu apdovonojimas uzmigde ant Lauru na Kol paulas George sedejo 3 kelini Lakers strigo esant 75-75 Galejo Perlauzt Runktynes Bet Grizes Georgo pastangom Nutolo negriztamai