Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Septintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (7-8). Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 84:79 (23:19, 22:22, 18:16. 21:22) nugalėjo Milano „Armani Exchange“ (9-6) krepšininkus.

12
25
12
2

Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių mačo žaidėjų ir per 35 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo, tris sykius prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis, Tadas Sedekerskis, per 22 minutes pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvit., 1/1 trit.), 4 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 perimtu kamuoliu, blokuotu metimus ir 10 naudingumo balų.

Abu lietuviai mačą pradėjo starto penkete.

Rungtynes geriau pradėjo baskai, kurie po Zorano Dragičiaus taiklių baudų pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų pranašumą (23:16). Antrojo ketvirčio pabaigoje Etorre Messinos auklėtiniai spurtavo ir po Malcolmo Delaney tolimo šūvio sumažino deficitą iki minimumo (41:42).

Po ilgosios pertraukos ispanai spurtavo 7:2 ir po Pierria Henry tritaškio atstatė persvarą iki dviženklės (55:45).

Rungtynių baigtį baskai nusprendė galinga atkarpa 16:6. Likus 4 minutėms, po Tonye Jekiri baudų metimų, persvara pasiekė 16 taškų (79:63).

Likus 32 sekundėms Michaelas Rollas dvitaškiu Milano krepšininkų deficitą sumažino iki 2 taškų (79:81), bet Henry pelnė dvitaškį su pražanga ir nulėmė rungtynių baigtį.

Vitorijos komanda vertėsi 8 krepšininkų rotacija, o Italijos klube aikštėje pasirodė 10 žaidėjų.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 15, Malcolmas Delaney 12, Luigi Datome 11 (3/3 trit.), Sergio Rodriguezas (5 rez. perd.) ir Shavonas Shieldsas po 9, Kyle'as Hinesas 8, Zachas LeDay 7 (8 atk. kam.).

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 16, Pierria Henry 15 (8 rez. perd., 7 kld.), Tonye Jekiri 12 (12 atk. kam.), Rokas Giedraitis 11, Youssoupha Fallas 10.