Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Rimo Kurtinaičio ir Maskvos srities „Chimki“ (2-14) krachas toliau tęsiasi. Rusijos klubas išvykoje 82:88 (13:16, 29:16, 23:14, 30:29) nusileido „Valencia“ krepšininkams (10-6) ir patyrė aštuntąjį pralaimėjimą paeiliui.

16
22
9
100%
4/4

Su 2 pergalėmis ir 14 nesėkmių maskviečiai išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet šeimininkai galingai spurtavo 25:11 ir po Bojano Dubljevičiaus dvitaškio prieš ilgąją pertrauką įgijo 16 taškų pranašumą (45:29).

Trečiojo kėlinio pradžioje po Klemeno Prepeličiaus dvitaškio šeimininkų persvara pasiekė 20 taškų (51:31), tačiau Kurtinaičio auklėtiniams pavyko atsitiesti. Rusai atsakė 21 tašku, tuo metu Valensijos krepšininkams leisdami įmesti vos 4, ir po taiklių Devino Bookerio baudų kvėpavo varžovams į nugaras (52:55).

Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir po taiklių Derricko Williamso baudų susigrąžino dviženklę persvarą (68:57). Likus 4 minutėms Dairis Bertans ir Aleksejus Švedas smeigė po tritaškį ir priartino „Chimki“ iki 6 taškų (68:74), tačiau Jaume Ponsarnau auklėtiniai išlaikė persvarą ir triumfavo (88:82).

Šeimininkus į pergalę vedė Martinas Hermannssonas. Islandas per 23 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2, perėmė bei prarado po 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Valencia“: Martinas Hermannssonas 16 (9 rez. perd.), Derrickas Williamsas 15 (6/7 dvit.), Bojanas Dubljevičius 11, Klemenas Prepeličius (4 kl.) ir Mike‘as Tobey (8 atk. kam.) po 10,

„Chimki“: Errickas McCollumas 16 (4/9 dvit.), Aleksejus Švedas 14 (3/8 trit.), Devinas Bookeris 11, Jonas Jerebko (5 atk. kam.), Dairis Bertans ir Jordanas Mickey po 9, Janis Timma 8 (5 atk. kam.).