Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, Ja Morantas sužaidė karjeros rungtynes, tačiau tai Memfio „Grizzlies“ (0-1) ekipos neišgelbėjo.

28
38
93%
14/15
9

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 119:131 (33:30, 20:36, 35:33, 31:32) turėjo pripažinti San Antonijaus „Spurs“ (1-0) pranašumą.

Valančiūnas per 30 minučių pelnė 15 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 2/6 baud.), sugriebė 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Tuo metu 21-erių Morantas per 35 minutes surinko 44 taškus (17/25 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius, 1 bloką bei 1 klaidą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Dillonas Brooksas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir sumažino „Grizzlies“ deficitą iki 7 taškų, tačiau neilgai trukus „Spurs“ atsakė savąja atkarpa.

DeMaras DeRozanas pelnė taškus iš po krepšio, Devinas Vassellas bei Lonnie Walkeris smeigė po tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo LaMarcusas Aldridge‘as ir atkarpą 11:4 laimėję „Spurs“ nutolo 18 taškų persvara – 123:105.

„Spurs“ šį vakarą išsiskyrė komandiniais veiksmais. Dviženklį taškų skaičių pelnė net 7 krepšininkai, o iš viso komanda atliko 28 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai žaidęs DeRozanas per 35 minutes įmetė 28 taškus (7/14 dvit., 14/15 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei sykį suklydo.

„Grizzlies“: Ja Morantas 44 (17/25 dvit., 9 rez. perd.), Dillonas Brooksas 16 (6/11 dvit.), Jonas Valančiūnas 15 (5/10 dvit., 13 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 10 (5/7 dvit.).

GM: 1

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 28 (7/14 dvit., 14/15 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Dejounte Murray 21 (8/12 dvit., 9 rez. perd.d), LaMarcusas Aldridge‘as 20 (8/13 dvit.), Lonnie Walkeris ir Kelonas Johnsonas po 16, Patty Millsas 13, Rudy Gay 10 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Keista,kad Jonas tiek baudų prametė,nebūdinga jam.Bet visiem pasitaiko,nieko tokio.DeRozanas puikiai sužaidė ir kai pagalvoji,kad jis dar tritaškius mestų,tai išvis būtų sunkiai sulaikomas.Įdomiai atrodo,kai SG nemeta tritaškių,bet jis turi ir savų būdų,kaip taškus rinkti.