Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono starte netrūko intrigos – ypač dvikovoje Denveryje.

21
26
2
67%
8/12

Buddy Hieldo pergalingo metimo dėka Sakramento „Kings“ (1-0) per pratęsimą 124:122 (25:31, 28:29, 36:24, 23:28, 12:10) palaužė vietos „Nuggets“ (0-1).

„Nuggets“ turėjo paskutinę ataką ir galėjo išplėšti pergalę. Vis tik Harrisonas Barnesas išmušė kamuolį iš Nikola Jokičiaus rankų bei pasileidęs į greitą ataką atliko dėjimą, tačiau nesėkmingai.

Vis tik ataką išgelbėjo Hieldas, kuris prieš pat finalinę sireną pamušė kamuolį į krepšį ir taip išplėšė „Kings“ pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Hieldas per 41 minutę pelnė 22 taškus (2/4 dvit., 5/11 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Pratęsime iniciatyvą buvo perėmę „Nuggets“. Willas Bartonas atliko sėkmingą reidą krepšio link, Michaelas Porteris bei Jokičius pridėjo po metimą iš po krepšio ir prasidėjus paskutinei mačo minutei Denverio ekipa pirmavo 122:118.

Vis tik Barnesas atsakė keturiais taškais paeiliui, o paskutinį savo metimą jis pataikė likus 6,5 sekundės ir taip išlygino rezultatą, kurį galų gale persvėrė Hieldas.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje gelbėjosi „Nuggets“. Likus 29,4 sekundės Jokičius realizavo abi baudas, o per likusį laiką nė viena iš komandų rezultatyvaus išpuolio nesurengė, tad susitikimas persikėlė į pratęsimą.

Puikiai žaidęs Jokičius šiose rungtynėse pelnė 29 taškus (10/16 dvit., 1/2 trit., 6/9 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, blokavo 3 metimus, tačiau 6 sykius suklydo.

Oficialų NBA debiutą surengė ir Facundo Campazzo. Tiesa, argentinietis sužaidė viso labo 8 minutes, per kurias surinko 3 taškus (1/1 trit.) ir užsidirbo 1 asmeninę pražangą.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (10/16 dvit., 15 atk. kam., 14 rez. perd.), Michaelas Porteris 24 (6/8 dvit., 3/7 trit.), Paulas Millsapas (5/8 dvit.) ir Willas Bartonas (6/13 dvit.) po 16, Gary Harrisas 10 (4/5 dvit., 0/4 trit.).

„Kings“: Buddy Hieldas 22 (5/11 trit.), De‘Aronas Foxas (7/18 dvit., 7 rez. perd.) ir Harrisonas Barnesas (8/12 dvit., 9 atk. kam.) po 21, Cory Josephas 15 (4/5 dvit.), Marvinas Bagley 13 (5/10 dvit., 0/4 trit., 9 atk. kam.), Tyrese‘as Haliburtonas 12, Nemanja Bjelica 10 (3/7 dvit.).