Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Brandonas Ingramas ir Zionas Williamsonas pasirūpino, jog Tampos mieste susirinkę 3,8 tūkst. aistruolių neišvystų Toronto „Raptors“ (0-1) pergalės.

Jaunojo dueto vedami Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-0) išvykoje Kanados klubą pranoko 113:99 (23:26, 27:31, 38:22, 25:20).

Ingramas per 37 minutes pelnė 24 taškus (7/13 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

Zionas prie pergalės pridėjo 15 taškų (7/9 dvit., 1/4 baud.), 10 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, tačiau padarė net 6 klaidas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje O.G. Anunoby įkrovė iš viršaus ir sumažino „Raptors“ deficitą iki 6 taškų (93:99), tačiau tuomet „Pelicans“ kilo į lemiamą šturmą.

Ericas Bledsoe realizavo baudą, Brandonas Ingramas bei Stevenas Adamsas pataikė po dvitaškį, J.J. Redickas atseikėjo tritaškį, o „Pelicans“ spurtavo 8:0 bei įgijo 14 taškų pranašumą – 107:93.

Nors nuo šios „Pelicans“ atkarpos iki dvikovos pabaigos buvo likę kiek daugiau nei 5 minutės, tačiau per šį laiką abi komandos surinko po 6 taškus ir svečiai ramiai išsaugojo susikrautą persvarą.

Kadangi Kanada dėl koronaviruso pandemijos neįsileidžia JAV gyventojų, „Raptors“ namų rungtynių negali žaisti Toronte. Dėl šios priežasties „Raptors“ laikinaisiais namais yra tapęs Tampos miestas Floridoje.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 20 (5/10 dvit., 3/7 trit.), Kyle‘as Lowry 18 (3/6 dvit., 4/9 trit., 10 rez. perd., 6 kld.), Normanas Powellas (1/5 dvit., 1/6 trit.) ir Chrisas Boucher (6/7 dvit.) po 12, Aronas Baynesas 11 (9 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (7/13 dvit., 3/6 trit., 11 rez. perd., 9 atk. kam.), J.J. Redickas 23 (6/11 trit.), Ericas Bledsoe 18 (4/8 trit.), Lonzo Ballas 16 (4/8 trit.), Zionas Williamsonas 15 (7/9 dvit., 10 atk. kam., 6 kld.).