Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Luka Dončičius jau pirmajame sezono mače užkūrė individualų šou, tačiau tai Dalaso „Mavericks“ (0-1) neišgelbėjo.

18
19
57%
4/7
2

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai išvykoje 102:106 (22:23, 23:30, 26:24, 31:29) nusileido Finikso „Suns“ (1-0).

Dončičius per 35 minutes pelnė 32 taškus (11/20 dvit., 0/6 trit., 10/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Mačo nugalėtojas sprendėsi pačioje dvikovos pabaigoje. Deandre Aytonas realizavo baudas, Chrisas Paulas perėmė kamuolį ir išprovokavęs pražangą pridėjo dar du metimus. Vis tik Dončičius atsakė keturiais taškais paeiliui ir likus mažiau nei 2 minutėms, rezultatas tapo lygus – 100:100.

Neilgai trukus Devinas Bookeris realizavo baudą, Paulas pataikė dvitaškį, o Dončičius prametė tritaškį ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Suns“ pirmavo 103:100.

Kitoje aikštelės pusėje Bookeris smeigė dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio ir, likus 40,2 sekundės, „Suns“ pranašumas išaugo iki 5 taškų (105:100).

Dončičius atsakė dėjimu ir sušvelnino „Mavs“ deficitą, o kitoje aikštės pusėje Bookeris prametė dvitaškį, tačiau „Suns“ sugebėjo atkovoti kamuolį puolime. Bookeris pataikė vieną baudos metimą ir to užteko Finikso komandos pergalei.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Langstonas Galloway smeigė tritaškį su pražanga, Cameronas Johnsonas pridėjo dvitaškį ir „Suns“ persvara buvo išaugusi iki 12 taškų – 83:71.

Vis tik Dorianas Finney-Smithas pataikė iš vidutinio nuotolio, Jalenas Brunsonas pridėjo 6 taškus iš eilės, Dončičius realizavo dvitaškį ir, likus 3 min. 38 sek., rezultatas tapo lygus – 96:96.

Daugiausia pataiko: Devin Booker

Būtent Bookeris buvo rezultatyviausias „Suns“ gretose. Gynėjas per 34 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 8 sykius suklydo.

„Suns“: Devinas Bookeris 22 (6/9 dvit., 2/6 trit., 8 kld.), Mikalas Bridgesas 18 (4/7 trit.), Cameronas Johnsonas 15 (4/6 dvit.), Deandre Aytonas 13 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Cameronas Payne‘as ir Langstonas Galloway po 11, Chrisas Paulas 8 (3/7 dvit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 32 (11/20 dvit., 0/6 trit., 10/12 baud., 8 atk. kam.), Joshas Richardsonas (3/4 dvit., 2/7 trit.), Timas Hardaway (3/8 trit.) ir Jalenas Brunsonas (5/6 dvit.) po 12, Dorianas Finney-Smithas 11 (3/5 dvit., 1/6 trit.), Maxi Kleberis 10 (2/7 trit.).