Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Trae Youngo šou apkartino pirmąsias oficialias Artūro Karnišovo rungtynes vadovaujant Čikagos „Bulls“ (0-1) klubui.

37
41
83%
5/6
7

Atlantos „Hawks“ (1-0) išvykoje Čikagos ekipą sutriuškino 124:104 (42:29, 41:30, 28:20, 13:25).

Youngas per 26 minutes pelnė 37 taškus (5/6 dvit., 5/6 trit., 12/14 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir prarado 4 kamuolius.

„Buvo šaunu surengti gerą pasirodymą jau pirmosiose rungtynėse, – sakė Youngas. – Be abejo, visi vakarai tokie nebus, tačiau smagu turėti tokį sezono atidarymo mačą.“

„Hawks“ iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Johnas Collinsas įkrovė su varžovo pražanga, Youngas realizavo baudas, Camas Reddishas pridėjo dvitaškį ir Atlantos ekipos pranašumas išaugo iki 12 taškų (23:11).

Apsukų nemažinę svečiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 24 taškų persvarą (83:59). Didžiausią pranašumą „Hawks“ turėjo trečiajame kėlinyje, kuomet pirmavo 108:68.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 22 (8/11 dvit., 1/8 trit.), Lauri Markkanenas 21 (4/6 trit.), Patrickas Williamsas 16 (4/8 dvit.), Otto Porteris 14 (5/8 dvit.).

„Hawks“: Trae Youngas 37 (26 min., 5/6 dvit., 5/6 trit., 7 rez. perd.), Camas Reddishas (5/8 dvit.) ir Bogdanas Bogdanovičius (3/8 trit.) po 15, Johnas Collinsas 14 (6/8 dvit.), Danilo Gallinari 13, De‘Andre Hunteris ir Kevinas Huerteris po 11.