Su „Barcelonos“ klubu į beprecedentį konfliktą įsivėlęs Thomasas Heurtelis likimo valiai buvo paliktas iš karto po rungtynių su Stambulo „Anadolu Efes“, naujomis detalėmis dalijasi ispanų žiniasklaidos gigantė „Marca.com“.

Rodrigue Beaubois

Rodrigue  Beaubois
Komanda: Stambulo Anadolu Efes
Pozicija: PG, SG
Amžius: 32
Ūgis: 188 cm
Svoris: 84 kg
Gimimo vieta: Gvadelupė, Prancūzija

Prancūzas mačą stebėjo iš šalies, o kad nerungtyniaus žinojo dar prieš išvyką. Įsiplieskus ginčui, Katalonijos klubas jį apgavusį krepšininką paliko vieną „Sinan Erdem Dome“ arenoje, kur po dvikovos žaidėjui pagalbos ranką ištiesė „Anadolu Efes“ prancūzas Rodrigue Beaubois.

Pasak „Marca.com“, Beaubois susirūpino Heurtelio situacija ir nuvežė jį į viešbutį, kuriame buvo apsistojusi „Barcelonos“ delegacija.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai komandai namo išvykus privačiu reisu, Heurteliui kitą dieną teko keliauti atgal per Lioną. Ten krepšininkas netikėtai susitiko su Lione žaidusios Maskvos CSKA atstovais – prezidentu Andrejumi Vatutinu, krepšininkais Mike'u Jamesu ir Darrunu Hilliardu. 

„Kur mano bičiulis Thomasas būtų likęs be Beaubois pagalbos? – tviteryje klausė Jamesas. – Tikriausiai vaikštinėdamas Stambule, kur būtų galėjęs pasigauti COVID-19.“

„Laukiu, kokia nauja informacija dar pasirodys. Kuo daugiau melo bus paskleista, tuo daugiau aš kalbėsiu“, – pareiškė Heurtelį ginanti Maskvos CSKA žvaigždė.

Ispanijos pirmenybių prezidentas Alfonso Reyesas pasidžiaugė, jog nepavydėtinoje situacijoje atsidūręs Heurtelis sulaukė pagalbos bei pasmerkė tokį „Barcelonos“ klubo elgesį.

„Kalbėjomės su žaidėju, jo padėtis yra niekaip nepateisinama, – „El Larguero“ kalbėjo Reyesas. – Bjauru ir sunku paaiškinti tokiu sudėtingu laikotarpiu. Krepšininkas buvo paliktas absoliučiai vienas. Laimei, buvęs komandos draugas pagelbėjo jam. Iš pradžių Heurtelis nebuvo įleistas į iš arenos vykusį autobusą, jam teko ieškotis taksi. Tai – siurrealistinė situacija, su kuria man dar niekada neteko susidurti krepšinyje.“

Į Barseloną parvykusius klubo atstovus pasitiko žurnalistai, bet visi atsiribojo nuo komentarų. Tačiau Reyeso teigimu, „Barcelonos“ krepšininkai yra Heurtelio pusėje.

„Žaidėjai atsidūrė labai sudėtingoje situacijoje, – tęsė Reyesas. – Jie – labai nepatenkinti. Thomasas – jų komandos draugas, o ryšys tarp jų nuostabus. Ką galiu pasakyti asmeniškai, sureaguoti į tai nebūna lengva. Supranti tik praėjus tokiam momentui, ką daugiau ar mažiau galėjai padaryti. Rūbinė solidarizuojasi vieningai, o kas yra patyrę rūbinės vieningumą, visi supranta, jog taip elgtis negalima.

Todėl mane kartais stebina, kad žaidėjai kartais pamiršta potyrius rūbinėje.“

Žurnalistai pasitiko „Barcą“ oro uoste:


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (40)
Anonimas
proto bolstai jasikevicius su jo nesutare ir viskas saras jy ten paliko
2020-12-25
+1
Atsakyti
.
juokinga foto, butu galima mema padaryt: Huertelis Vatutinui - TAIGI SKAMBINAU Į MASKVĄ, BET NIEKS NEKĖLĖ RAGELIO, TAI PO TO Į MADRIDĄ PASIPRAŠIAU :D
2020-12-24
-1
Atsakyti
Lol
Viskas, euroleague lives matter reik protestu padaryt ispanijoj. Cia gi kaip vienas namuose antra dalis kur liko vienas dideliam mieste, ka gi huertelis butu dare, jei ne rodrigoooo
2020-12-24
+6
Atsakyti
Anonimas
Oi kaip suskubo ginti ta svolaciu kiti eurolygos krepsininkai. Gavo 70% algos uz sedejima namie praeitam sezone ir db knisa prota komandoms.
2020-12-24
-1
Atsakyti
Buo
„Kur mano bičiulis Thomasas būtų likęs be Beaubois pagalbos? – tviteryje klausė Jamesas. – Tikriausiai vaikštinėdamas Stambule, kur būtų galėjęs pasigauti COVID-19.“ Ahahahaha :D Po keliu menesiu butu rade po tiltu tarp bomzu mieganti.
2020-12-24
-3
Atsakyti
Lol
Butu ji pagave ir isveze i kokius emyratus vergaut, stambulas gi toks pavojingas miestas.
2020-12-24
+3
Atsakyti
Baobabs
vargšas kampe pastatytas verkia dabar😁😁
2020-12-24
+2
Atsakyti
Chipsas
Na, su Heurtel tikrai kažkas negerai, jei juo reikia pasirūpinti kaip mažu vaiku. Draugelis turėjo pavežėt iki viešbučio nes kaip būtų pražuvęs.
2020-12-24
-1
Atsakyti
Klajoklis
Klausimas, kodel jis netiko EL komandai, siekianciai Pergaliu, kaip ismintimgas, auksta IQ turintis PG ("aikstes generolas")... KLAUSIMAS ?
2020-12-24
-1
Atsakyti
Vardas
Esmė yra ne kas ką apgavo, bet gyvuliškas klubo sprendimas pandemijos metu palikti žaidėją užsienio šaly. Galėjo civilizuotai išsiaiškinti klubo viduje. Deja, Barsos ambicijos bei susireikšminimas buvo per didelis perlipti per save. Žemas lygis.
2020-12-24
+3
Atsakyti
Laimux
O ką čia jau taip aiškintis civilizuotai .Kai tave durnio vietoj laiko. Taries su ulker dėl apsikeitimo ir kompencacijos už likusį sezoną. O pasirodo , kad tave ne tik durnina , bet ir apipist nori , kad sau naudos turėti. Is abiejų pusių poelgiai yra negražūs , bet dedant ant svartyklių Hurtelio poelgis žymiai negražesnis. Ir jei kalbant apie susitarimą tai jau Hurtelis turėjo pradėt dealogą... sakyt va aš čia norėjau jumis apipist , bet susipratau , kad negražiai gaunas ...tai gal sėdam iš naujo prie dėrybų stalo . Ir gal man užteks ir mažesnės kompencacijos už likusį sezoną , nes vistiek gausiu algą ir kito klubo. Ir kaip jums panašu , kad čia galima būtu susitarti sivilizuotai...
2020-12-24
Atsakyti
Klajoklis
Gera foto: Vyrai rado vargseli pasimetusi Thomuka kamputyje susiguzusi, kuprinyte spaudzianti prie krutines ir parvede ji namo... Valio!!!
2020-12-24
-3
Atsakyti
Klajoklis
Foto akivaizdziai surezisuota, todel Thomuko istorija dar maziau tikiu. (Kodel surezisuota? - paziurekime ir pagalvokime: Lyon`o (Fr) orouoste netycia susitiko keturi EL atstovai, kiekvienas turintys labai neblogas pajamas bei kontraktus ir sustojo pabendrauti, o kazkas tai nufotografavo... PANASU ???).
2020-12-24
-1
Atsakyti
Propeleris
Huertelis bande pagauti komanda todel jis tikrai nera sventasis, bet Barca irgi pasirode ne is graziosios puses. Panasu kad Saras Huertelio neleido zaist ne savo noru o buvo pasakyta is auksciau.
2020-12-24
+1
Atsakyti
Laimux
Abi pusės nėra šventos ...Palikti švenčių laikotarpyje nėra solidu ir gražu iš klubo pusės. Bet negražu ir apgaulės budu pasipelnyti. Gauti pinigus už likusi sezona iš Barselonos ir dar iš Real puse limono. Jei toks geras tegu Real ir dengia tą skirtumą , bet ne godumas ... ir iš čia reikia pinigų ir iš Real. Švelniai tariant apipist norėjo Barsa. Iš to ir seka kaip šauksi taip atsilieps. Tarkim turim darbininką ir jis susiranda kitą darbo vietą .ir bandytu gaut visus pinigus už metus ir paskui kaip niekur nieko dirbti ir gauti pinigus iš kito darbdavio. Ir kas tokioj situacijose čia jau būtu malonus ...gerai mes tau sumokėsim ir galės ir kitas darbdavys dar mokėti.Paskui dar paklaust gal namo parvešt...
2020-12-24
+4
Atsakyti
Klajoklis
Islikimo kursai: "Kaip 2 dienas isgyventi Turkijoje tik su 1 milijonu euru ir gyvam grizti i Ispanija" @thomukss.hiorteliox.loxs
2020-12-24
+1
Atsakyti
Andrius
Blogus grybus juk miske paliekam
2020-12-24
-3
Atsakyti
Klajoklis
„Kur mano bičiulis Thomasas būtų likęs be Beaubois pagalbos? – tviteryje klausė Jamesas..." -!!!- Kas tas Thomas`as (???) - neigalus paauglys, paliktas vienas nezinomame mieste - (???) - ar T. Heurtel, sveikas dvimetrinis suauges vyras sportininkas, uzdirbantis ! milijona euru ! per metus... APIE KA KALBAME???... "Iš pradžių Heurtelis nebuvo įleistas į iš arenos vykusį autobusą, jam teko ieškotis taksi. Tai – siurrealistinė situacija, su kuria man dar niekada neteko susidurti krepšinyje.“ kalbėjo Reyesas. ... TIKRAI, "..@jam teko ieškotis taksi."... ??? ...
2020-12-24
-3
Atsakyti
Tomas
Beje toks Šaro elgesys kažkiek turės įtakos jo karjeroje, per visą istoriją nebuvo tokių nesusipratimų su žaidėjais, ir joks treneris nepalaikytų tokį elgesį.
2020-12-24
-1
Atsakyti
Geras
saras sedi barsos kisenej todel ir sokines pagal ju dudele
2020-12-24
-3
Atsakyti
Anonimas
talemundo presenta
2020-12-24
-1
Atsakyti
Dilmah
net neabejoju, kad prie to prisidėjus mėlynanosė isterikė Šarūnė!
2020-12-24
+1
Atsakyti
beaubuausis
Tragedija , vienisas milijonierius istrigo Stambile... Kas su juo dabar bus , vargsas kudikis , kas juo pasirupins , juk dar Covid gali pasigauti ar net pasiklysti :0
2020-12-24
-3
Atsakyti
Tu isigime
Apie zmogiskuma esi girdejas? Niekas neskraidina zaideju i Turkija zinodami kad jo nereikes. Niekas nepalieka zaideju poto vieno. Matos esi supuves kauno gezas, tai ka bedarytu tavo klimaksinis sarunelis. Reksi kad tai super :)
2020-12-24
+3
Atsakyti
djgaffer
Tai vistik neklydau dėl Barcos organizacijos,supuvus visiškai.Šitaip palikt žaidėją likimo valioje,turi būti visiškai degradavęs ir be jokios savigarbos.Ir taip daro viena didžiausių organizacijų pasaulyje.Neįtikėtina.
2020-12-24
-2
Atsakyti
Geras
jei nesupranti tai tau ir visiems paaiskinsiu kad barca tai yra katalonija kuri nori atsiskirt nuo ispanu ir bet koks zaideju bandymas perbegt i amzinu priesu teritorija ypac real yra netoleruotina.stai ir atsakymas i toki klubo elgesi
2020-12-24
-3
Atsakyti
Jau kiek užsitęsė tos paskaitės. Marca yra promadridiškas dienraštis tad jis ir formuoja atinkamą įvaizdį nors toli gražu pats Huertelis nera šventasis
2020-12-24
-11
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 40

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.