Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kyrie Irvingas ir Kevinas Durantas kartu surinko 66 taškus ir Bruklino „Nets“ (2-0) atvedė į pergalę svečiuose 123:95 (26:22, 25:32, 35:23, 37:18) prieš Bostono „Celtics“ (1-1).

37
39
70%
7/10
8

„Nets“ tapo pirmąja komanda nuo 2008-2009 metų sezono, kuri pirmose dvejose NBA sezono rungtynėse varžovus įveikė didesniu nei 20 taškų pranašumu. Pirmajame mače ekipa 125:99 nubloškė „Golden State Warriors“.

Prieš 12 metų tai padarė Kobe Bryanto Los Andželo „Lakers“, kuri tą sezoną triumfavo NBA.

Nugalėtojams Kyrie Irvingas sugrįžimo į Bostoną mače per 33 minutes surinko 37 taškus (6/11 dvit., 7/10 trit., 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Nors pirmąjį kartą žaidė su savo buvusia komanda, Irvingas pažymėjo, kad tai jam papildomos motyvacijos nė kiek nepridėjo.

Iš žaidimo jis pataikė 62 proc. metimų. Irvingas tapo pirmuoju krepšininku nuo 2010 metų, kuris Kalėdų rungtynėse pelnė bent 35 taškus ir atakavo 60 proc. taiklumu. Pastarasis 2010 metais tai padarė Irvingos komandos draugas Kevinas Durantas, o per pastaruosius 25 metus tai atliko tik 5 krepšininkai.

Durantas prie pergalės per 33 minutes pridėjo 29 taškus (6/12 dvit., 3/4 trit., 8/9 baudų), taip pat atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vien trečiajame kėlinyje, kurį „Nets“ laimėjo 35:23, Durantas surinko 16 taškų. Per šį ketvirtį Bruklino klubas 3 taškų deficitą pavertė 9 taškų persvara (86:77), o Durantas kėlinį pradėjo 9 taškais iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje „Nets“ ėmė triuškinti šeimininkus, o antrąją rungtynių pusę Bruklino krepšininkai laimėjo 72:41. Antroje mačo pusėje Irvingas ir Durantas abu pelnė po 20 taškų.

„Nebuvo nieko taktiško, turėjome sukurti aukšto krepšinio IQ lygio epizodus ir sustabdyti varžovus gynyboje“, – apie antrąją mačo pusę kalbėjo Irvingas.

„Manau, kad „Nets“ šiuo metu yra giliausia NBA komanda ir pretenduoja tapti geriausia ekipa“, – sakė „Celtics“ vairininkas Bradas Stevensas.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (11/21 dvit., 8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 20 (8 atk. kam.), Marcusas Smartas 13 (6 rez. perd.), Semi Ojeleye 9, Tristanas Thompsonas 8 (8 atk. kam.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 37 (6/11 dvit., 7/10 trit., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 29 (3/4 trit.), Carisas LeVertas 10, Jarrettas Allenas (11 atk. kam.) ir Joe Harrisas po 9.

kasioguru
dar tik 2 varzybos, bet jau dabar aisku, kad KD atrodo lyg nebutu patyres tos traumos. ir nors Nets puolimas nesiziuri, primena KD laiku OKC, kur 2 meto, o kiti tik del skaiciaus, bet jei abu taip varys ir isvengs traumu, Nets pasiims rytus.