Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Įspūdingai tritaškius pataikiusi Milvokio „Bucks“ (1-1) ekipa NBA čempionate namuose pasiekė triuškinamą pergalę 138:99 (33:25, 33:31, 34:20, 38:23) prieš „Golden State Warriors“ (0-2).

31
33
75%
6/8
57%
4/7

„Bucks“ sulaukė kiek mažesnio nei įprasta Giannio Antetokounmpo indėlio. Graikas per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/11 dvit., 0/3 trit., 7/15 baudų), atkovojo 13 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Milvokio komandoje puolime spindėjo Khrisas Middletonas, kuris per 26 minutes įmetė 31 tašką (4/7 dvit., 6/8 trit., 5/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Middletonas per pirmuosius du sezono mačus įmetė 58 taškus.

„Bucks“ pataikė 20 tritaškių iš 37 (54 proc.). D.J. Wilsonas ir D.J. Augustinas įmetė po tris tritaškius iš tiek pat bandymų.

„Warriors“ tritaškių taiklumas siekė 22 procentus – ekipa pataikė 10 tolimų metimų iš 45 bandymų.

„Warriors“ per pirmuosius du mačus varžovams nusileido 65 taškais, o tai yra antras prasčiausias rodiklis NBA istorijoje. 1987-1988 metų sezono pradžioje per pirmuosius du susitikimus Los Andželo „Clippers“ varžovams nusileido 71 tašku ir užfiksavo iki šiol galiojantį NBA antirekordą.

Pirmoje sezono dvikovoje „Warriors“ 99:125 krito prieš Bruklino „Nets“.

Tai buvo antras didžiausias sutriuškinimas Kalėdų dienos rungtynėse. 1960 metais Sirakūzų „Nationals“ 62 taškais (162:100) sutriuškino Niujorko „Knicks“, o „Warriors“ Kalėdų dieną krito 39 taškais.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry per 29 minutes surinko 19 taškų (4/7 dvit., 2/10 trit., 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas, 19-metis 213 cm ūgio Jamesas Wisemanas, per 25 minutes įmetė 18 taškų (2/7 dvit., 3/4 trit., 5/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius bei blokavo 3 metimus.

„Warriors“ antrose rungtynėse paeiliui vertėsi be Draymondo Greeno, kuris yra susižaidęs dešinės kojos pėdą.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 31 (6/8 trit.), Giannis Antetokounmpo 15 (4/14 metimų, 13 atk. kam.), Donte DiVincenzo ir D.J. Augustinas (3/3 trit.) po 13, Jrue Holiday 12 (6 rez. perd.), Bobby Portisas 10 (12 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 19 (6 rez. perd.), Jamesas Wisemanas 18 (8 atk. kam.), Andrew Wigginsas 12, Bradley Wanamakeris ir Jordanas Poole'as po 11, Damionas Lee 9.