Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje užstrigusi Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-1) su Artūru Gudaičiu galiausiai VTB Vieningoje lygoje iškovojo pergalę. Ji svečiuose 77:70 (17:9, 16:22, 30:12, 14:27) įveikė Nur-Sultano „Astana“ (3-7).

Daugiausia pataiko: Artūras Gudaitis

Gudaitis per 25 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo, blokavo 1 metimą, tris sykius prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Po dviejų kėlinių „Astana“ atsiliko tik dviem taškais, tačiau trečiąjį kėlinį „Zenit“ laimėjo 30:12 ir nutolo 20 taškų persvara (63:43).

Ketvirtąjį kėlinį „Astana“ pradėjo spurtu 16:0 ir priartėjo iki 4 taškų (59:63).

Prasidėjus paskutinei minutei „Astana“ atsiliko 68:72, bet Willas Thomasas ir Billy Baronas sumetė baudas ir pergalę šventė „Zenit“.

„Astana“: Martinš Meiers 15 (7 atk. kam.), Devynas Marble'as 14, Jeremiah Hillas 10.

„Zenit“: Willas Thomasas 19 (12 atk. kam.), Artūras Gudaitis 18 (6 atk. kam.), K.C. Riversas (5 atk. kam.) ir Austinas Hollinsas po 8, Kevinas Pangosas 7 (9 rez. perd.).