Nuotr. BNS

Ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes Italijos lygoje iškovojo solidaus Eimanto Bendžiaus indėlio sulaukusi Sasario „Banco di Sardegna“ (7-5). Ji savoje aikštėje 100:87 (15:31, 26:15, 30:23, 29:18) įveikė Brešos „Germani“ (5-7).

GM: 4

Bendžius per 32 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Naudingiau už lietuvį žaidė tik Miro Bilanas, kuris surinko 19 taškų (7/9 dvit., 5/7 baudų), 13 atkovotų kamuolių ir 34 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pradžioje Sasario klubas atsiliko 18 taškų skirtumu (15:33), bet iki ilgosios pertraukos priartėjo iki 5 taškų.

Antrąją rungtynių pusę Bendžiaus ekipa laimėjo 59:41 ir pasiekė pergalę.

„Banco di Sardegna“: Marco Spissu 23 (7/7 baudų), Miro Bilanas 19 (7/9 dvit., 13 atk. kam., 8 išpr. praž., 34 naud. bal.), Eimantas Bendžius 18 (3/4 trit.., 25 naud. bal.), Jasonas Burnellas 13.

„Germani“: Davidas Mossas ir T.J. Cline'as po 16, Christianas Burnsas 15 (7 atk. kam.), Kenny Chery 11.