Įspūdingą pasirodymą Ispanijos pirmenybėse surengė Rokas Giedraitis.

Amžius: 28
Ūgis: 200 cm
Svoris: 88 kg
Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Vitorijos „Baskonia“ (12-4) pergalės kalviu tapęs lietuvis surinko 27 taškus, o jo vedama komanda svečiuose 92:89 (29:22, 22:22, 22:24, 19:21) palaužė Saragosos „Casademont“ (4-12) pasipriešinimą.

Likus žaisti 6 sekundes Giedraitis buvo sustabdytas pražanga ir stojęs prie baudų metimų linijos neklydo, taip baskams suteikdamas pergalingą persvarą – 92:89.

Tauragėje gimęs krepšininkas dar iki ilgosios pertraukos sumetė 17 taškų, bendrai per 36 žaidimo minutes realizavo 3 iš 4 dvitaškių, 3 iš 7 tritaškių, 12 iš 13 baudų, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Šis Giedraičio pasirodymas – rezultatyviausias atstovaujant „Baskonia“. Naudingiausiai jis sužaidė Eurolygos mače su Maskvos srities „Chimki“, kada įsirašė 20 taškų ir 30 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis taip pat startavo nuo pat rungtynių pradžios, žaidė 23 minutes, įmetė 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 7 kamuolius bei užfiksavo 14 naudingumo balų.

„Casademont“: Jonathanas Barreiro 20, Dylanas Ennisas 18, Robinas Benzingas 15, Rasheedas Sulaimonas 14.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 27 (12/13 baud.), Luca Vildoza 19, Youssoupha Fallas 12 (11 atk. kam.), Pierria Henry 9.