Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Neįtikėtinai rungtynes pradėjusi Dalaso „Mavericks“ (1-2) komanda varžovus nokautavo dar iki ilgosios pertraukos.

24
29
8
62%
8/13

Luka Dončičiui rungtyniaujant trigubo dublio ritmu, Ricko Carlisle'o auklėtiniai Los Andžele 124:73 (36:13, 41:14, 27:30, 20:16) sutrypė vietos „Clippers“ (2-1) ir įsirašė pirmąją sezono pergalę.

Ji buvo pažymėta įspūdingu rekordu – po dviejų kėlinių svečių persvara siekė pusšimtį taškų (77:27). Tokio didelio skirtumo tarp komandų po 24 žaidimo minučių nebuvo niekada NBA istorijoje.

Dončičius per 26 minutes surinko 24 taškus (8/13 dvit., 0/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Kawhi Leonardas nepadėjo „Clippers“ dėl veido traumos, kurią patyrė kalėdiniame mače su Denverio „Nuggets“. Po susidūrimo su komandos draugu jam teko siūti burnos ertmę – prireikė aštuonių siūlių.

Kita „Clippers“ žvaigždė Paulas George'as per 24 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 0/6 trit., 7/8 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 kamuolius ir 4 sykius suklydo.

Dalaso klubo metraščiuose ši pergalė nugulė kaip antra didžiausia. 2014-2015 m. sezone „Mavericks“ net 123:70 nušlavė Filadelfijos „76ers“.

Tuo metu „Clippers“ ekipa prieš tai skaudžiausią pralaimėjimą 50 taškų deficitu buvo patyrusi dar 1988 metų gruodį prieš tuometinę Sietlo „SuperSonics“.

„Clippers“: Paulas George'as 15, Serge'as Ibaka 13 (9 atk. kam.), Ivica Zubacas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Joshas Richardsonas 21 (4/8 trit.), Timas Hardaway 18 (4/8 trit.), Jalenas Brunsonas 11.

Atrinkti (0) Visi (15)
Annaa
2020-12-29
-1
BoobieDede
Be Morriso ir Kawhi. 2 pergales turėjo Clppsai ir ramiai per Kalėdas palošė. Mavs buvo pergalių, po sutriuškinimo prieš LAL ir dar po skaudaus antausio per praeitus playoffus nuo tų pačių clipps, kupini revančo. Logiškas rezultatas. Keisčiausia šią nakt, jog Nets ir Bucks pralošė su lyderiais. Bet tai tik parodo, jog nieko nereiškia kalėdinės rungtynės ir sezono pradžia. Nestabilumo bus visą sezoną. Viščiukai skaičiuojami pavasarį :)
2020-12-29
-5
Tokį rezultatą tarp stiprių komandų retai pamatysi.O po dviejų kėlinių išvis vyko Clippersų traiškymas.Luka toliau savo darbą daro,tik su tritaškiais kažkokia tragedija.Per dvi rungtynes 0 iš 11.Jei vasarą dirbo,tai dirbo ne ties tuo komponentu,ties kuriuo reikia.
2020-12-28
+2
Nba
Paziuresim Koks kitas skirtumas kai zais Jei Zais Dalase Su Kawhi Leonardu kai su ar be jo