Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Milvokio „Bucks“ (1-2) NBA pirmenybėse patyrė netikėtai skaudžią nesėkmę. Ji svečiuose 110:130 (27:30, 18:31, 30:35, 35:34) neturėjo šansų prieš Niujorko „Knicks“ (1-2) klubą, kuris iškovojo pirmąją pergalę.

29
35
14
91%
10/11

Antrojo kėlinio pabaigoje „Knicks“ spurtavo 16:2 ir įgijo 18 taškų pranašumą (61:43), o trečiajame ketvirtyje persvara pasiekė 20 taškų ribą (70:50).

Paskutinio kėlinio pradžioje šeimininkai atitrūko per 28 taškus (103:75) ir nugalėtojas buvo aiškus.

„Knicks“ į pergalę vedė Juliuso Randle'o ir Elfrido Paytono duetas. Pirmasis pelnė 29 taškus (5/12 dvit., 3/5 trit., 10/11 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Paytonas pridėjo 27 taškus (9/13 dvit., 3/3 trit.) ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Aikštėje pasirodė ir lietuvis Ignas Brazdeikis, kuris per 1 minutę ir 16 sekundžių pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baudų) bei atkovojo 1 kamuolį.

Tai buvo pirmasis 21-erių 201 cm ūgio puolėjo pasirodymas aikštėje šį sezoną.

Milvokio klubo neišgelbėjo ir solidus Giannis Antetokounmpo. Graikas per 32 minutes surinko 27 taškus (8/10 dvit.), 13 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ įmetė 16 tritaškių iš 27 bandymų, kai „Bucks“ – 7 tolimus metimus iš 38 (18 proc.).

„Jie šįkart puikiai pataikė, o mums veikiausiai reikia gerokai patobulėti gynyboje“, – po susitikimo sakė „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 29 (10/11 baudų, 14 atk. kam., 7 rez. perd.), Elfridas Paytonas 27 (9/13 dvit., 3/3 trit., 7 rez. perd.), Alecas Burksas 18 (4/5 trit.), R.J. Barrettas 17 (8 atk. kam.), Frankas Ntilikina 12 (4/4 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22, Bobby Portisas 17, Donte DiVincenzo 10.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (6)
Annaa
2020-12-29
-1
Netikėtas Bucks pralaimėjimas,nuo Knicks ir dar tokiu skirtumu.Tik laiko klausimas,kada Bucks įsivažiuos,bet kol kas jų žaidimas neįtikina.Tritaškiai nepakrito,kas yra jų stiprybė ir sutriuškinti.Reikia ir kitų opcijų turėti,kai tritaškiai nepaeina.
2020-12-28
+2
neberasykit apie medini Brazdeiki, labai prasau!
2020-12-28
-2
Madridista
O man nera nieko cia tokio netiketo, Bucks buvo, yra ir bus tik vidutinioke ir ne daugiau, nes Giannis tas pats kas ir Westbrook gali rinkti ispudinga statistika, bet komandos i pergales PO ar tuo labiau i titula niekada neatves. O ir labai jau prastas taiklumas pas ji, reiketu diena nakti dirbti saleje gerinant taikluma, vietoj to kad stangas kilnot ir raumenis augint, nes anksciau ar veliau ta zveriska jega dings, silpnes ir ir jo liks tik eilinis role player