Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Jonas Valančiūnas išplėšė pratęsimą, o per jį pirmąja sezono pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Memfio „Grizzlies“ (1-2).

14
26
3
14

Išvykoje žaidę „Grizzlies“ krepšininkai per papildomą atkarpą 116:111 (32:23, 22:32, 33:30, 19:21, 10:5) palaužė Bruklino „Nets“ (2-2).

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečiai turėjo dviejų taškų deficitą (104:106), tačiau Valančiūnas išprovokavo pražangą ir dviem baudų metimais išlygino rezultatą, o per likusias 54 sekundes nė vienai komandai pasižymėti nebepavyko.

Pratęsimą JV pradėjo dėjimu (108:106), tačiau prieš prasidedant lemiamai minutei minimalią persvarą vėl turėjo šeimininkai – 111:110.

Likus 38 sekundėms Brandonas Clarke'as išvedė svečius į priekį (112:111), Graysonas Allenas vėliau baudos metimu padvigubino persvarą (113:111), o lemiamas Joe Harriso tritaškis tikslo nepasiekė, leidęs Kyle'ui Andersonui baudomis įtvirtinti pirmąją „Grizzlies“ pergalę.

Valančiūnas aikštėje praleido 39 minutes ir per jas įmetė 14 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius blokavo varžovo metimą ir sykį suklydo. Tai buvo trečiasis paeiliui lietuvio dvigubas dublis.

Svečių pergalę apkartino Ja Moranto trauma, kuris dar pirmoje mačo dalyje susižeidė čiurną ir aikštę galėjo palikti tik padedamas neįgaliojo vežimėlio. Iki traumos „Grizzlies“ lyderis per 13 minučių įmetė 7 taškus (2/7 dvit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

„Nets“ vyriausiasis treneris Steve'as Nashas šioje dvikovoje suteikė poilsio savo lyderiams – Kevinui Durantui ir Kyrie Irvingui, o taip pat komandai jau nepadėjo visam sezonui dėl kryžminių kelio raiščių traumos iškritęs Spenceris Dinwiddie.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Andersonas per 37 minutes pelnė 28 taškus (5/9 dvit., 4/8 trit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Nets“: Carisas LeVertas 28 (10/20 dvit., 11 rez. perd., 5 per. kam.), Timothe'as Luwawu-Cabarrotas 21, Chrisas Chiozza ir Joe Harrisas (8 atk. kam.) po 14.

„Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 28 (9/17 met.), Dillonas Brooksas 24, Brandonas Clarke'as 16, Jonas Valančiūnas 14 (14 atk. kam., 3 blk.).

Atrinkti (0) Visi (10)
BoobieDede
Kawhi su Gerogu nelošia - load managament. Durant su Irvingu nelošia - viskas ok. Dvigubi standartai užknisa šiais laikais.
2020-12-29
Vakar Sabonis lemiamą metimą įmetė,šiandien Jonas pratęsimą išplėšė.Duoda mūsiškiai vaizdų ten kaip reikiant.Tik Moranto gaila,neaišku kuriam laikui iškrito.Be jo komanda gali kristi į nemažą duobę.
2020-12-29
Ag
Jonas surinko savo vidurkius, rašo- galingas dublis. Tai taip išeina, kad kone kiekvienose rungtynėse galingi dubliai.