Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Nikola Jokičius surengė fantastišką pasirodymą, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (1-2) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo pirmąją pergalę.

19
44
12
18

Serbo vedama Denverio ekipa namuose 124:111 (36:26, 34:34, 36:23, 18:28) nepaliko jokių vilčių Hjustono „Rockets“ (0-2) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 23 taškai (122:99) ir tik paskutinėmis minutėmis „Rockets“ pavyko išvengti sutriuškinimo.

Nugalėtojams įspūdingą trigubą dublį surinkęs Jokičius per 34 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 bei perėmė 3 kamuolius bei išdalino 18 rezultatyvių perdavimų. Pastarasis rodiklis – naujas krepšininko rekordas NBA. Iki šiol aukštaūgio rekordas NBA per vienerias rungtynes buvo 17 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynių pabaigoje 5 minutėms į aikštę žengęs lygos naujokas Facundo Campazzo per šį laiką spėjo pelnyti 4 taškus (0/1 dvit., 4/4 baud.), atkovoti kamuolį, sykį suklysti bei 2 kartus prasižengti.

Be pergalių liekančią „Rockets“ į priekį vedė Jamesas Hardenas – 34 taškai (5/7 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos per 31 minutę.

Teksaso ekipai dėl koronaviruso vis dar negali padėti Johnas Wallas, DeMarcusas Cousinsas ir Ericas Gordonas.

„Nuggets“: Jamalas Murray 21, Paulas Millsapas ir Nikola Jokičius (7/10 dvit., 12 atk. kam., 18 rez. perd.) po 19, Michaelis Porteris (9 atk. kam.) ir Gary Harrisas po 14, Monte Morrisas 12, Willas Bartonas 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (10/16 met., 9/9 baud., 8 rez. perd., 5 kld.), Christianas Woodas 23 (9/20 met.), Davidas Nwaba 14, Sterlingas Brownas 12.