Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (2-2) sulaukė į rikiuotę grįžusio Anthony Daviso, tačiau ir jis neišgelbėjo klubo nuo antrosios nesėkmės sezone.

31
29
100%
6/6
5

Namuose žaidę „Lakers“ krepšininkai 107:115 (30:22, 24:36, 31:26, 22:31) pripažino Portlando „Trail Blazers“ (2-1) ekipos pranašumą.

Šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo trapų pranašumą (85:82), tačiau tuomet krito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 6:16 – 91:98.

Vis dėlto „Lakers“ sugebėjo atsitiesti ir, likus žaisti pusšeštos minutės, Montrezlas Harrellas vėl išvedė šeimininkus į priekį (99:98), tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo viskas, ką pavyko sukurti NBA favoritams.

Damiano Lillardo vedami svečiai spurtavo 13:4 ir pasiuntė į nokdauną NBA čempionus – 113:104.

Šiose rungtynėse nutrūko įspūdinga 59 laimėtų „Lakers“ rungtynių serija, kuomet jie lemiamą ketvirtį pradėdavo pirmaudami.

Rezultatyviausių rungtynių žaidėju tapęs Lillardas per 36 minutes įmetė 31 tašką (5/6 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo.

„Blazers“ lyderiui puikiai talkingo Gary Trentas – 28 taškai (3/3 dvit., 7/11 trit., 1/2 baud.) ir 3 atkovoti kamuoliai per 24 minutes.

Šeimininkus į priekį vedęs LeBronas Jamesas per 36 minutes surinko 29 taškus (8/13 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Praėjusias „Lakers“ rungtynes dėl sumuštos blauzdos praleidęs Davisas per 38 minutes pelnė 13 taškų (6/14 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, asistavo 5 kartus ir 3 sykius suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (8/13 dvit., 9 atk. kam.), Dennisas Schroderis 24 (7/14 dvit., 7/7 baud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 14, Anthony Davisas 13 (6/14 dvit., 10 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 31 (5/10 trit., 5 kld.), Gary Trentas 28 (24 min., 7/11 trit.), C.J. McCollumas 20 (3/11 trit., 11 rez. perd.), Enesas Kanteris 12 (6/9 dvit., 14 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 10 (12 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Lakers kol kas buksuoja,bet tai galima paaiškinti tuo,kad nemažai naujokų yra.Tai tik reikia visiems ritmą pagauti.O Lillardas vis labiau įsižaidžia po pirmų prastų rungtynių.Trentas taip pat puikiai atrodo,todėl McCollumas turėtų sunerimti.Nes jau anksčiau buvo kalbėta,kad Blazers gali Trentą pasilikti,o C.J.iškeisti.