Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Domantas Sabonis ir vėl buvo arti trigubo dublio, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (3-1) patyrė pirmąją sezono nesėkmę.

27
30
57%
8/14
11

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 111:116 (26:31, 31:27, 37:25, 17:33) nusileido Bostono „Celtics“ (2-2) ekipai.

Sabonis per 37 minutes pelnė 14 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, „Pacers“ surengė lemiamą spurtą. Oladipo realizavo baudas, Sabonis pridėjo dvitaškį, iš po krepšio taškus pelnė Malcolmas Brogdonas ir likus minutei „Pacers“ deficitą nurėžė iki 2 taškų – 109:111.

Likus 23,8 sekundės savais taškais atsakė Jaylenas Brownas, bet į šį išpuolį greitai sureagavo Malcolmas Brogdonas (111:113). Neilgai trukus Jaysonas Tatumas pataikė abi baudas ir „Celtics“ pranašumas vėl išaugo iki 4 taškų – 115:111.

Tuomet Bjorkgrenas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau viskas nuėjo perniek. Oladipo žaidė pikenrolą su Saboniu, bet pastarajam iš rankų išslydo kamuolys ir „Pacers“ savojo išpuolio nebesurengė.

Marcusas Smartas stojo prie baudų metimų linijos ir pataikė tik vieną baudą, tačiau to pakako, kad „Celtics“ įtvirtintų pergalę.

„Nesame ten, kur norėtume būti, – po pergalės sakė „Celtics“ vyr. treneris Bradas Stevensas. – Vis tik kartais reikia atrasti bet kokį kelią norint laimėti. Mums dar liko ilgas kelias, kad būtume tokie geri, kokie norime būti.“

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

„Pacers“ dar trečiajame ketvirtyje turėjo 17 taškų pranašumą (88:71), tačiau įsibėgėję „Celtics“ ne tik buvo panaikinę deficitą, bet ketvirtajame kėlinyje įgijo 9 taškų persvarą (109:100).

Nugalėtojų gretose geriausiai žaidęs Tatumas per 40 minučių pelnė 27 taškus (8/14 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Žinojome, kad turime suintensyvinti žaidimą ir apsiginti, – teigė Tatumas. –  Mes pagavome ritmą ir su pagauta banga pradėjome žaisti.“

„Pacers“: Victoras Oladipo 24 (8/12 dvit.), Malcolmas Brogdonas 19 (4/6 dvit., 3/9 trit.), T.J. Warrenas 17 (7/11 dvit.), Mylesas Turneris 16 (3/6 trit.), Domantas Sabonis 14 (4/10 dvit., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Justinas Holiday 12.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27 (8/14 dvit., 11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20 (6/11 dvit.), Marcusas Smartas 17 (3/6 trit.), Tristanas Thompsonas 14 (10 atk. kam.), Paytonas Pritchardas 10 (4/6 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Pirmas pralaimėjimas,bet Sabonis toliau sunkiai sustabdomas.Taškų šį kartą ne daug įmesta,bet blizgėjo kitose statistikos kategorijose.Bliga Domas ir tikėkimės toliau nestabdys.
2020-12-30
+3
Tomas
Antraštė neatitinka turinio, kas žiūrėjo rungtynes tas matė, kad ypač prastos rungtynės buvo Sabui, bet žurnaliugai žiuri tik į skaičius sakydami buvo vėl arti trigubo dublio.... O tai, kad buvo vienas iš blogiausių Pacers žaidėjų su -14 naudingumų aikstelėje tai neoparašo, daug pramestų metimų, vienas mėtimas net nelietė lanko iš vidutinio nuotolio..... Matosi, kai rimtesni priešininkai po krepšiu tai ir sunkoka kažką įrodyti Sabui.
2020-12-30
+2
Družba
Kam įdomus tas NBA su savo 143:139 rezultatais? Taigi NBA jau seniai ne sportas, o popcornų ir colos kutūra. Atvažiuoja dvigubų ir trigubų dublių karaliai į Europos ar Pasaulio čempionatus ir baigiasi visi dubliai. Kaip faina daryti trigubus dublius, kai prieš tave nesigina, o tu esi aukštas.