Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Milvokio „Bucks“ (2-2) Majamyje surengė dominuojantį ir rekordinį pasirodymą bei iškovojo pirmąją pergalę išvykoje.

24
31
7
60%
6/10

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 144:97 (46:26, 37:25, 32:24, 29:22) nušlavė vietos „Heat“ (1-2). Tai – didžiausia „Bucks“ pergalė istorijoje žaidžiant išvykoje.

Intriga išgaravo jau pirmajame kėlinyje. Jrue Holiday pataikė dvitaškį, Brookas Lopezas surinko 5 taškus iš eilės, Giannis Antetokounmpo pelnė taškus su pražanga ir „Bucks“ dvikovą pradėjo spurtu 12:0.

Neilgai trukus Milvokio ekipa jau pirmavo 24:6, o po pirmojo kėlinio turėjo 20 taškų pranašumą (46:26). Didžiausią persvarą „Bucks“ buvo įgiję ketvirtajame kėlinyje, kuomet turėjo 51 taško pranašumą (142:93).

Milvokio ekipa šiose rungtynėse pataikė 29 tritaškius iš 51 bandymo (57 proc.). 29 pataikyti tritaškiai – naujasis NBA rekordas. Pastarasis rekordas buvo 28 tolimi metimai, kuris taip pat priklausė „Bucks“ klubui.

Budenholzeris naudojo 13 žaidėjų rotaciją, o 12 „Bucks“ krepšininkų pataikė bent vieną tolimą metimą.

„Kartais krepšinio dievai būna šalia, – sakė Budenholzeris. – Tikriausiai tai buvo vienas iš tų vakarų.“

Pirmąjį karjeros tritaškį pataikė ir Thanasis Antetokounmpo. Iki šiol graikas per savo karjerą buvo prametęs visus 11 tritaškių.

„Žinojau, kad gerai pataikome, bet neturėjau žalio supratimo, jog taikėmės į rekordą“, – po susitikimo sakė Lopezas.

„Bucks“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Khrisas Middletonas per 25 minutes surinko 25 taškus (6/8 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 5 klaidas.

Daugiausia pataiko: Giannis Antetokounmpo

Majamio ekipa vertėsi be čiurnos traumą patyrusio Jimmy Butlerio. Vis dar nėra aišku, ar „Heat“ lyderis galės pasirodyti artimiausiose rungtynėse.

„Heat“: Tyleris Herro 23 (6/8 dvit., 3/8 trit.), Kendrickas Nunnas 15 (5/11 dvit., 1/6 trit.), Avery Bradley 14, Bamas Adebayo 12 (5/7 dvit.), Precious Achiuwa 10 (5/8 dvit.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 25 (6/8 dvit., 4/5 trit.), Jrue Holiday 24 (6/10 trit.), Donte DiVincenzo 17 (5/6 trit.), Brookas Lopezas 14 (3/4 trit.), Brynas Forbesas 12, Bobby Portisas 11, D.J. Augustinas 10.

Parodija
ar man vienam atrodo, ar nba krepsinis virsta i kazkokia parodija? kiek idomu ziureti nba rungtynes, kai isvien metama tritaskius? jokios intrigos.. pries 20 metu buvo idomu stebeti, kai krepsininkai talzo vienas kita, o dabar nulis gynybos. visi nori buti panasus i james hardenus.
2021-01-02
+1
29 tritaškiai,čia jau kažkoks Visatos dėsniams sunkiai suvokiamas dalykas.Tai žaidimas vien prie tritaškio linijos vyko,apie kažkokias taktikas net neverta šnekėti.Gauni kamuolį ir šveiti iš toli.Kas svarbiausia,jog krito nerealiai.Heat komandai čia rimtas smūgis buvo.
2020-12-30
-2
kasioguru
idomiausia, kad sianakt vel zais ten pat, tai Heat tures proga reabilituotis.
2020-12-30
-3
Na cia bucks toks zaidimas ir bus si sezona kur karts nuo karto nenormaliai issaus per rungtynes, bet atkrintamosiom reikes stabilesnio zaidimo... Jei Gianis turetu metima.