Nuotr.: USA Sports Today - Scanpix
Nuotr. USA Sports Today - Scanpix

Stephenas Curry ir Andrew Wigginsas pataikė daugiau nei du trečdalius visų „Golden State Warriors“ (2-2) tritaškių bei nukalė antrąją savo ekipos pergalę.

27
26
3
7

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 116:106 (24:29, 24:22, 29:25, 39:30) pranoko Deivido Sirvydžio atstovaujamą Detroito „Pistons“ (0-4) klubą, kuris ir toliau lieka be pergalių. Sirvydis ant parketo ir vėl nepasirodė.

Curry per 35 minutes surinko 31 tašką (4/8 dvit., 5/9 trit., 8/8 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, tačiau net 8 sykius suklydo.

Wigginsas prie pergalės pridėjo 27 taškus (4/11 dvit., 5/8 trit., 4/4 baud.), 7 sugriebtus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus bei 2 klaidas.

„Warriors“ pabėgo ketvirtajame kėlinyje. Wigginsas smeigė tritaškį, Bradas Wanamakeris bei Jamesas Wisemanas įkrovė iš viršaus, Wigginsas pridėjo dar vieną tritaškį, o svečiai spurtavo 20:4 ir susikrovė 13 taškų pranašumą – 106:93.

„Pistons“ dar buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų, bet Curry sumetė tris baudų metimus ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

„Jis buvo fenomenalus, – apie Wigginsą sakė Kerras. – Jis perlaužė rungtynes. Andrew pataikė tritaškius, veržėsi krepšio link, provokavo pražangas. Jis buvo fantastiškas visą ketvirtąjį kėlinį.“

„Pistons“: Jerami Grantas 27 (6/12 dvit., 3/9 trit.), Joshas Jacksonas 17 (6/9 dvit., 0/5 trit.), Derrickas Rose‘as 15 (5/14 dvit., 1/4 trit., 7 rez. perd.), Saddiqas Bey 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (4/8 dvit., 5/9 trit., 8 kld.), Andrew Wigginsas 27 (4/11 dvit., 5/8 trit.), Kelly Oubre 14 (5/6 dvit., 1/4 trit.), Ericas Paschallas 10.