Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-2) pataikė vos 12,5 proc. mestų tritaškių ir turėjo taikstytis su skaudžia nesėkme.

13
20
12
100%
1/1

Stano Van Gundy auklėtiniai svečiuose 86:111 (29:31, 15:35, 17:34, 25:11) neprilygo Finikso „Suns“ (3-1) krepšininkams.

„Pelicans“ realizavo viso labo 3 tritaškius iš 24. Palyginimui, „Suns“ pataikė 19 tolimų metimų iš 47 bandymų (40 proc.).

„Suns“ atitrūko jau antrajame kėlinyje. Jae Crowderis ir Mikalas Briddgesas realizavo baudas, Deandre Aytonas pelnė taškus iš po krepšio, Chrisas Paulas pataikė dvitaškį, o „Suns“ spurtavo 17:4 bei susikrovė 20 taškų persvarą – 60:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai nemažino apsukų ir trečiajame kėlinyje buvo įgiję 39 taškų pranašumą (100:61).

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Crowderis per 21 minutę pelnė 21 tašką (1/3 dvit., 5/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Suns“: Jae Crowderis 21 (5/8 trit.), Cameronas Johnsonas 18 (4/10 trit.), Mikalas Bridgesas, Deandre Aytonas (6/11 dvit., 12 atk. kam.) ir Cameronas Payne‘as po 13, DDario Šaričius 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 20 (9/13 dvit.), Brandonas Ingramas 13 (5/6 dvit., 1/5 trit.), Stevenas Adamsas (8 atk. kam.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 11.