Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Praėjusią savaite Sašą Obradovičių trenerio poste pakeitęs Dejanas Radonjičius iškovojo pirmąją savo pergalę šiame sezone.

17
15
5
38%
3/8

Serbo vadovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-11) namuose 74:71 (22:15, 26:22, 9:9, 17:25) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (5-11) krepšininkus.

Su šia pergale Serbijos klubas turnyrinėje lentelėje aplenkė vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusį „Pao“ ir šįvakar pralaimėjusį Vilerbano ASVEL bei pakilo į 15-ąją vietą.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms Ioannis Papapetrou tolimu šūviu sumažino „Pao“ deficitą iki 6 taškų (62:68). Netrukus šeimininkai suklydo, o kitoje atakoje Papapetrou atkovojo netaiklų Nemanja Nedovičiaus metimą ir pelnė dvitaškį su pražanga (65:68).

Likus minutei užsidegęs Papapetrou smeigė dar vieną tolimą bombą ir išlygino rezultatą (68:68).

Likus 36 sekundėms Duopas Reathas pataikė abi baudas (70:68), kitoje atakoje Nedovičius suklydo, o Corey Waldenas nuo baudų metimų linijos buvo tikslus (72:68).

Likus 6 sekundėms Papapetrou smeigė tritaškį (71:72), pražanga sustabdytas Dejanas Davidovacas pataikė abi baudas, o „Pao“ užpulti nebesuspėjo.

Naudingiausiai Serbijos klubo gretose rungtyniavo Waldenas, kuris per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 bei prarado 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Graikų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ketvirtajame kėlinyje fantastiškai žaidęs Papapetrou, kuris per 24 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo bei prarado po 3 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Daugiausia pelno: Nemanja Nedovic

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie surengė atkarpą 18:3 ir po Waldeno 9 taškų per 86 sekundes pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 9 taškų persvarą (22:13).

Antrojo ketvirčio viduryje „Crvena Zvezda“ pasižymėjo dar vienu spurtu 7:2 ir po Aleksos Radanavo tritaškio nutolo per 17 taškų (48:31). Vis dėlto graikams po Benjamino Bentilo dvitaškio prieš ilgąją pertrauką pavyko sumažinti skirtumą (37:48).

Įpusėjus trečiajam kėliniui po Reatho dvitaškio serbai įgijo 15 taškų persvarą, tačiau Georgios Vovoro auklėtiniai spurtavo 6:0 ir lemiamo ketvirčio pradžioje po Howardo Sant-Rooso dvitaškio priartėjo iki 7 taškų (50:57).

„Crvena Zvezda“ šios rungtynėse dėl koronaviruso negalėjo padėti vienas ekipos lyderių Jordanas Loydas. Dėl traumos mačą praleido Marko Simonovičius ir Langstonas Hallas. Neseniai ekipą papildęs Landry Nnoko taip pat nebuvo registruotas.

„Crvena Zvezda“: Corey Waldenas 17 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Quino Colomas 13 (3/5 tritaškiai), Ognjenas Dobričius 11 (3/7 trit.).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 20 (3/6 trit.), Nemanja Nedovičius 16 (2/10 trit.), Aaronas White‘as 8, Benjaminas Bentilas 6.