Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Nikola Milutinovas pagerino puolime atkovotų kamuolių rekordą, o Maskvos CSKA (14-3) įspūdingo grožio Eurolygos dvikovoje iškovojo 12-ąją pergalę paeiliui.

17
30
19
83%
5/6

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 91:87 (17:17, 22:16, 20:25, 21:22, 11:7) per pratęsimą parklupdė Milano „Armani Exchange“ (9-7) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei Zachas LeDay baudų metimais sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo (75:76), tačiau Nikola Milutinovas atsakė galingu dėjimu (78:75).

Likus 40 sekundžių LeDay realizavo abi baudas, taip priartindamas savo ekipą iki 1 taško (77:78), netrukus Milutinovas įmetė tik vieną baudą, o likus 11 sekundžių Malcolmas Delaney taikliu metimu išlygino rezultatą (79:79).

Paskutinėje CSKA ketvirtojo kėlinio atakoje kamuolys atsidūrė pas Mike'ą Jamesą, kuris išprovokavo pražangą, pataikė pirmąją baudą (80:79), specialiai prametė antrąją, tačiau kamuolys nelietė lanko ir atiteko „Armani Exchange“.

Likus 0,4 sekundės pražanga sustabdytas Kyle'as Hinesas stojo prie baudų metimo linijos, tačiau pataikė tik vieną baudą ir komandoms teko žaisti pratęsimą (80:80).

Pridėto laiko pradžioje CSKA surengė spurtą 5:0 ir nutolo per 5 taškus (87:82), LeDay atsakė baudų metimais, tačiau likus minutei Danielis Hackettas smeigė svarbiausią rungtynių tritaškį (90:84), o Milano ekipai sugrįžti nepavyko.

Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Milutinovas. Centras rungtynėse prieš „Armani Exchange“ puolime atkovojo net 16 kamuolių. Tai – absoliutus Eurolygos rekordas, kuris prieš tai buvo 11.

Daugiausia pataiko: Mike James

Aukštaūgis iš viso per 31 minutę pelnė 17 taškų (6/13 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 19 bei prarado 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 5 kartus prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Dviprasmiškas rungtynes prieš savo buvusią komandą sužaidė Jamesas. Amerikietis per 40 minučių pelnė 20 taškų (4/12 dvit., 3/12 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 bei prarado 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 13 naudingumo balų.

Labiausiai Jamesas įsiminė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuomet likus 3 sekundėms turėjo šansą padidinti CSKA persvarą iki 2 taškų, tačiau specialiai tėškė kamuolį į lentą ir kamuolys atiteko Milano ekipai.

Etorre Messinos auklėtinių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikiai sužaidęs LeDay, kuris per 34 minutes pelnė 21 tašką (3/3 dvit., 1/1 trit., 12/12 baud.), atkovojo 7 bei prarado 1 kamuolį ir surinko 31 naudingumo balą.

„AX Armani“: Zachas LeDay 21 (12/12 baud., 7 atk. kam.), Kevinas Punteris 17, Malcolmas Delaney 14 (1/4 trit.), Shavonas Shieldsas 13 (8 atk. kam.), Kyle'as Hinesas (5/9 dvit.) 11.

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (4/12 dvit., 3/12 trit., 11 rez. perd., 7 kl.), Danielis Hackettas 19 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Nikola Milutinovas 17 (19 atk kam.), Johannesas Voigtmannas 13 (12 atk. kam.), Tornikė Šengelija 8 (7 atk kam.).